reklam
Ana Sayfa Gündem 16 Mayıs 2017 2300 Görüntüleme

TEMAD Anamur’da Başkan Değişmedi

TEMAD Anamur’da Başkan Değişmedi

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği ( TEMAD )Anamur Şubesi’nde Başkan değişmedi.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Anamur Şubesinin Olağan Genel Kurulu,geçtiğimiz gün TEMAD Anamur şube binasında yapıldı.

Genel kurul önceki başkan Yaşar Gedik’in yaptığı açılış konuşması ile başlandı. Daha sonrası divan oluşturuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra, Yönetimin geçmiş yıllara ait Faaliyet ve Gelir-Gider raporlarının okunması ve oylanmasına geçildi. Gelecek yıllar faaliyet planları açıklandı.

İki liste ile girilen ve Nezih bir ortamda, güzel bir katılımla gerçekleşen seçimde,Yaşar Gedik’in listesi 38’oy alırken ,Ahmet Türe’nin listesi ise 13 oy aldı , 2 oy da geçersiz sayıldı.

Güven tazeleyerek ikinci kez başkan seçilen Yaşar Gedik’in,yönetim kuruluna ise Yusuf Atalay, Muzaffer Örs, Hayri Kından ve Yalçın Ünsalan seçildi.

Emekli Astsubaylar Derneği Anamur Şube Başkanı Yaşar Gedik  gazetemize yaptığı açıklamada, “kongremize katılan tüm katılımcılara saygı ve sevgilerimi sunuyorum. İkinci kez beni bu göreve layık gören tüm üyelerimize teşekkür ederim “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak,tekrar başkan seçilen Yaşar Gedik’i tebrik ediyor,başarılar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster