reklam
Ana Sayfa Eğitim, Gündem 17 Mayıs 2017 2380 Görüntüleme

ANADOLU LİSESİ İTALYA’DAN DÖNDÜ

ANADOLU LİSESİ İTALYA’DAN DÖNDÜ

İtalya’nın Massa şehrinde Nisan ayında düzenlenen Erasmus + Programı K219 Okullar Arası Stratejik Ortaklıkları kapsamında 2016-1-ES01-KA219-025162_7 nolu “Winds of Change: A European Energetic (R)Evolution” adlı projeye katılan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi proje ekibi Anamur’a döndü.

Anamur Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Proje ekibi İtalya’nın Massa şehrinde düzenlenen “Winds of Change: A European Energetic (R)Evolution” Erasmus + K219 Okullar Arası Stratejik Ortaklıklar projesi kapsamında gerçekleştirilen Öğrenci ve Öğretmen eğitimini tamamladı.

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan DOĞAN, “Winds of Change: A European Energetic (R)Evolution” adlı projenin Öğrenci Eğitimi Kısmını okulumuzdan 10 Öğrenci ve 4 Öğretmenin katılımıyla İtalya’da gerçekleştirildiğini belirterek, “İtalya / Massa Kentinde, IIS Barsanti Okulunda proje ortaklarımızla Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Kullanımıyla ilgili Eğitimleri aldık. Ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiğimizi düşünüyorum. Bu çalışmalarla öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz yenilenebilir enerji kaynaklarının etkin şekilde kullanımını, kültürlerarası diyalog kurabilmeyi, özellikle İngilizce dilinin kullanımını geliştirmeyi ve öğrenciler arasındaki farklılıkların giderilmesine yönelik çalışmaları gerçekleştirdiklerini söyledi.

Ayrıca İtalya’da ki ortaklarımızla Kültürel gezi, tarih gezisi, Güzel sanatlar üniversitesi gezisi, Mermer Ocakları gezisi, Floransa, Sarzana, Carrara, Massa ve Pisa İli gezisi ile birçok etkinlik ve aktivitenin gerçekleştirildiği çok güzel bir eğitim hareketliliği oldu. Dedi.

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Teknik Müdür Yardımcısı Kerim TEKKEŞİN “İtalya’da ki ortaklarımızın ekibimize candan davranmalarından dolayı ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Anamur’da Elektrik Kesintisi

Anamur’da Elektrik Kesintisi

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster