reklam
Ana Sayfa Gündem 23 Mart 2020 706 Görüntüleme

ANAMUR’LU MİNİKLERDEN DEDELERE NİNELERE ÇAĞRI

Abdullah UYSAL / anamur postası

Anamur’da Anasınıfı öğrencileri ,tüm dünyayı etkisi altına alan  koronavirüs kapsamında 65 yaş üstü ve kronik hastalığı olanlara uygulanan sokağa çıkma   yasağına yönelik hazırladıkları videolu  mesaj ile çağrıda bulundu.

Anamur Şükrü Köymen Anaokulu öğrencileri, koronavirüs kapsamında başlatılan “ EVDE KAL TÜRKİYEM “ çağrısına  uyarak hazırladıkları video ile dede ve ninelerine mesaj gönderdiler.

Anasınıfı öğretmeni Sultan GÜVEN ve öğrencileri  “ EVDE KAL TÜRKİYEM”  çağrısına katkıda bulunmak amacıyla hazırladıkları videoda , dede ve ninelerini sokağa çıkmamaları konusunda uyardı.

Öğrenciler hazırladığı videoda “ evde hayat var “ , “ dedem ve ninem için evde oturuyorum, lütfen sizde oturun” , “ lütfen sağlığınız için sizde evde kalın”  diyerek çağrıda bulundular.

Anasınıfı öğretmeni Sultan GÜVEN ise, “ sınıfımda çocuklarımla tekrar buluşabilmem için bu duyarlı miniklerimin sesine kulak verelim ve evde kalalım, sağlıkla kalalım.“ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak,” EVDE KAL TÜRKİYEM “  çağrısına  duyarlı davranışından dolayı Anasınıfı öğretmeni Sultan GÜVEN ve öğrencilerine teşekkür eder, inşallah en kısa zamanda sınıflarımızı doldurma temennisi ile başarılar dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil