Abdullah UYSAL / anamur postası
Bugün öğle saatlerinde başlayan ve büyük panik yaratan orman yangını, çevre sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen helikopter, arazöz,yangın ekipleri ve vatandaşların müdahalesi ile kısa sürede söndürüldü.
![](https://anamurpostasi.com/wp-content/uploads/KOC-GİF.gif)
Anamur Bozdoğan mahallesinin yukarı Bozdoğan ( Azıtepe eteklerinde ) olarak bilinen bölgesinde başlayan orman yangınına , orman işletme müdürlüğüne ait helikopter,arazöz , yangın ekipleri ve vatandaşların müdahalesi ile büyümeden söndürüldü.
Yangının çıkış sebebinin belirlenmesine yönelik çalışmalar devam ediyor.
![](https://anamurpostasi.com/wp-content/uploads/bozdogan1.jpg)
![](https://anamurpostasi.com/wp-content/uploads/bozdogan2.jpg)
![](https://anamurpostasi.com/wp-content/uploads/bozdogan3.jpg)
![](https://anamurpostasi.com/wp-content/uploads/bozdogan4.jpg)
![](https://anamurpostasi.com/wp-content/uploads/bozdogan5.jpg)
![](https://anamurpostasi.com/wp-content/uploads/bozdogan6.jpg)
![](https://anamurpostasi.com/wp-content/uploads/bozdogan7.jpg)
![](https://anamurpostasi.com/wp-content/uploads/bozdogan8.jpg)
![](https://anamurpostasi.com/wp-content/uploads/bozdogan9.jpg)