reklam
Ana Sayfa Eğitim, Gündem, Spor 31 Ağustos 2019 1710 Görüntüleme

ÖZCAN KIRTASİYE’de BÜYÜK İNDİRİM

ÖZCAN KIRTASİYE’de BÜYÜK İNDİRİM

Abdullah UYSAL / anamur postası

Anamur’da 23 yıldır kırtasiyecilik hizmeti veren ÖZCAN KIRTASİYE , 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının başlamasına  az bir zaman kala, öğrencilerin ve velilerin yüzünü güldürecek indirimlerle sezonu açarak, kırtasiyecilikte ilk adres olduğunu gösterdi.


“FARKLI KONSEPT”

ÖZCAN KIRTASİYE ‘de kitap ve  kırtasiyenin yanı sıra farklı reyonlarda bulunmakta.

ÖZCAN KIRTASİYE öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde farklı bir konsept tarzında dizayn edilmiş. Başta öğrenciler olmak üzere eğitim camiası personeli ile velilerin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede Kitap-kırtasiye-ofis malzemelerinin yanı sıra oyuncak, çanta, parti ve süs malzemeleri mevcut olan mekanda adeta yok yok.


ÇOK UYGUN FİYATLAR,


ÖZCAN KIRTASİYE yeni eğitim öğretim yılı öncesi yapılan tüm zamlara meydan okuyarak, fiyatlarına zamları yansıtmayarak , fiyat artışlarına meydan okuyor. ÖZCAN KIRTASİYE müşterilerinin geçtiğimiz sezonki fiyatlardan alışveriş yapabilecekler. Fiyatlarda zam yok.


İNDİRİM TÜM ÜRÜNLERİMİZDE


İndirim, Kampanya 10 üründe değil. Tüm ürünlerimizde gelin görün kaliteli markalar uygun fiyatlarla sizlerin hizmetinde.
OKUL ÇANTALARINDA YÜZLERCE FARKLI MODEL, UYGUN FİYAT
Özcan Kırtasiye, Okul çantalarında zengin çeşit ve uygun fiyatın adresi olmaya devam ediyor. Mağazamıza uğramanız yeterli çanta çeşitlerimizi görüp en güzel rengi mi arıyorsunuz ? evet adres ÖZCAN KIRTASİYE.
Mağazalarında her bütçeye uygun bol çeşit okul çantalarının bulunduğunu ifade eden kırtasiye yetkilileri, “Okulların açılmasına az kaldı. Bu yüzden kırtasiye ve çanta satışlarımız hızlandı. İlkokullu çocuklarımız genelde çizgi film baskılı çantaları lise düzeyi ise; daha çok spor markalarını tercih ediyor. Biz de elimizden geldiğince çeşitleri bol tutup müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Müşteriler genelde ilk olarak çantaların fiyatlarına ve rahatlığına bakıyor. Bizler de her düzeyde vatandaşa hitap etmek için her bütçeye göre çantalarımız var.”

TEST KİTAPLARINDA İNDİRİM

ÖZCAN KIRTASİYE’ de tüm yardımcı kitaplarda yeni eğitim öğretim sezonuna özel indirim kampanyası başladı. Kırtasiye ve parti süs malzemelerinin yanı sıra tüm derslerin yardımcı kitap ve test çözümlerinin de bulunduğu kırtasiye de eğitim öğretim sezonu boyunca öğrenci ve veliler tüm derslerin yardımcı kitap ile test çözümlerini yüzde 20 indirimli alabilecekler.

“EĞİTİM’in TÜM İHTİYAÇLARI ÖZCAN’DA”

Hizmetlerinin sadece kırtasiyecilik alanıyla sınırlı kalmayacağını belirten ÖZCAN KIRTASİYE yetkilileri “ofis ve okul kırtasiye ürünleri,oyuncak, Parti ve süs malzemeleri ile sanatsal ürünleri müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmetle zamanında sunmayı ve ulaştırmayı planlıyoruz. Vatandaşlarımıza tavsiyemiz okullar açılmadan erkenden alışverişlerini yapmaları. Eğitim için ne gerekiyorsa ÖZCAN KIRTASİYE’den temin edebilirler” dedi.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster