reklam
Ana Sayfa Gündem 7 Ağustos 2015 1845 Görüntüleme

Mersin Valisi Kaçırılan Polisin Baba Ocağındaydı

Mersin Valisi Kaçırılan Polisin Baba Ocağındaydı

Mersin Valisi Özdemir Çakacak Anamur ilçesine ve 28 Temmuzda izin dönüşünde , Diyarbakır Lice’de teroristler tarafından kaçırılan polis memuru Sedat Yapalak’ın baba evine ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret için Tekeli’deki baba evine gelen Mersin Valisi Özdemir Çakacak ,Polis memeuru Sedat Yapalak’ın babası Kadir , annesi Durusun ve kardeşi Kadir Yapalak’a “geçmiş olsun” dedi.Çakacak aileye “ Biz devlet olarak hep yanınızda olacağız ve polisimiz inşallah sağ salim gelecek “ dedi.

Anamur’da da valinin ziyareti sebebiyle yoğun güvenlik önlemleri alındı. Anamur’a gelen Vali Özdemir Çakacak ziyaret kapsamında, Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası, Muz Üreticileri Birliği (MUZ-BİR) ziyaret ederek yetkililer ile görüştü. Kaymakamlık ziyaretinde Anamur Kaymakamı Cengiz Cantürk Vali Özdemir Çakacak’a ziyaret anısına Anamur Kilimi hediye etti. Anamur Belediye Başkan’ı Mehmet Türe’ de makam odasında Vali Özdemir Çakacak’ı ağırlayarak, muz ikramı yapıldı. Ardından ilçe esnafıyla buluşan Vali Özdemir Çakacak, esnaf tarafından ilgi ve sevgiyle karşılandı.

Vali Çakacak’ı Anamur’da görmekten memnuniyet duyduklarını ifade eden esnaflarla sohbet eden Mersin Valisi Özdemir Çakacak, hayırlı ve bol kazanç dileklerinde bulundu. Saçkan kavşağı Özkaymak pastanesinde çay arası veren Vali Özdemir Çakacak’a kuru pasta, çerez ve yaş pasta ikram edildi. İkramlardan sonra halkla vedalaşan Çakacak Mersin’e doğru makam aracıyla hareket etti.          

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster