reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 15 Mart 2020 1146 Görüntüleme

HEMŞERİMİZ BALLI ” YILIN HEKİMİ ” SEÇİLDİ

HEMŞERİMİZ BALLI ” YILIN HEKİMİ ” SEÇİLDİ

Abdullah UYSAL / anamur postası

Sağlık Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen “ YILIN HEKİMİ “ ödülüne ,Mersin Şehir Hastanesinde Kardiyoloji Uzmanı Hemşerimiz  Doç.Dr. Mehmet BALLI layık Görüldü.

Bu yıl İstanbul’da yapılması planlanan ödül töreninin, dünyada devam eden salgın (pandemi ) sebebi ile iptal edilmesinden dolayı,  Mersin’de “YILIN HEKİMİ ” seçilen Mehmet BALLI’ya  teşekkür belgesi İl Sağlık Müdürü Dr.Sinan BAHÇACI tarafından verildi.

BALLI’yı makamında ağırlayan BAHÇACI, görev yapan tüm sağlık çalışanlarının özverili ve fedakâr bir şekilde hizmet verdiklerini belirterek “Bakanlığımız tarafından her yıl düzenlenen “YILIN HEKİMİ” etkinliği manevi olarak arkadaşlarımızı ödüllendirmeyi amaçlıyor. Kendilerine verilen bu ödül aslında onların şahsında görev yapan tüm sağlık çalışanlarına verilen bir ödül. Ben bir kez daha kendilerini tebrik ediyor başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.  

Belge takdiminden sonra kendisini bu ödüle layık görenlere teşekkür eden hemşerimiz Doç.Dr. BALLI, “Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başladığım andan itibaren hastane yönetiminin bana tanığı imkânlar ve ekibim ile birlikte literatüre girecek operasyonları başarı ile gerçekleştirdik. Birçok hastamıza derman olduk. Hastalarımızın operasyon sonrası yeni bir hayata başladıklarını görmenin bana ve ekip arkadaşlarıma yaşattığı manevi haz hiçbir maddi değer ile ölçemez. Bundan sonra da görevimizi en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olacağız” ifadelerini kullandı.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, kardiyoloji  alanında bir çok operasyonu ilk defa gerçekleştiren , başarılı operasyonlarıyla “ YILIN HEKİMİ “ seçilen  Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli kardiyoloji uzmanı hemşerimiz Doç.Dr. Mehmet BALLI’yı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil