reklam
Ana Sayfa Gündem 29 Nisan 2022 588 Görüntüleme

Çılgın Muhtar’dan ” Çılgın Kampanya “

Çılgın Muhtar’dan ” Çılgın Kampanya “

Abdullah UYSAL / anamur postası ( 29 Nisan 2022 )

Bugüne kadar kitap – kırtasiye , kuaför , giyim , şemsiye , öğrencilerin yol paraları , çiftçilere bedava mazot , bedava tohum gibi birçok kampanyaya imza atan Gözce Muhtarı AKSOY , şimdi de ” Sağlıklı Yaşam İçin Sağlıklı Kal ” projesi kapsamında azalarına bisiklet hediye eden Gözce Muhtarı Baran AKSOY , şimdi de ” Sigarayı Bırak Keyfine Bak ” kampanyası kapsamında sigarayı bırakan gençlere A’dan Z’ye Kıyafet ve bedava tatil veriyor.

Gözce Muhtarı Baran AKSOY yaptığı açıklamada ,  ” Gençliğe müjde ,  GÖZCE Mahallesinde ikametgah edip 25 yaş altı sigara alışkanlığı olan tüm Gözce gençlik , samimi olarak SİGARAYI bırakan gençlerimize FUL giyinmek ve 3 gün FUL tatil NADOS otelden ÜCRETSİZDİR.

Hadi bakalım Gözce gençlik sigarayı bırak keyfine bak . Saygılar selamlar diliyorum .

bu kampanya için  Bozyazı NADOS otele sayın ORHAN TÜZÜN beye tüm gözce mahallesi adına çok teşekkür ediyorum.Bu Vatanın  Sağlıklı yaşam dolu gençliğe ihtiyaç.

Unutmayın sigara terörle eşdeğer ruh halidir  ” dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , yaptığı etkinlikler ve hizmetlerle  Gözce halkının gönlüne taht kuran muhtarımız Baran AKSOY’u tebrik ediyor , başarılar diliyoruz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil