reklam
Ana Sayfa Gündem, Politika 18 Ağustos 2023 750 Görüntüleme

Başkan ARIDENİZ Güven Tazeledi

Başkan ARIDENİZ  Güven Tazeledi

Abdullah UYSAL Anamur postası  ( 18 Ağustos 2023 )

CHP Bozyazı İlçe Başkanı Baykal ARIDENİZ , dün (17.08.2023 )  Cumhuriyet Halk Partisi Bozyazı parti binasında yapılan 6. Olağan kongresinde  güven tazeledi.

CHP Bozyazı İlçe Başkanı Baykal ARIDENİZ, kongreden sonra yaptığı açıklamada ;

“ Değerli Hemşerilerim, Kıymetli Cumhuriyet Halk Partili yol arkadaşlarım;

Bugün CHP Mersin İl başkanımız, kadın Kolları il başkanımız, Milletvekillerimiz, PM. Üyemiz, Gençlik kolları Genel Başkan yardımcımız , İlçe başkanlarımızın ve partililerimizin katılımlarıyla, İlçe olağan kongremizi birlik, beraberlik ve coşku içerisinde gerçekleştirdik.

Kazanan örgütümüz olmuştur.

Bizlere inanan, güvenen ve bir kez daha partimizin başarısını arttırmak için sorumluluk veren tüm yol arkadaşlarıma ayrıca yönetici arkadaşlarıma, kadın ve gençlik kollarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.

Bu sorumluluk ve görev bilincinden taviz vermeden, yeni görev alan çalışma arkadaşlarımızla 4 senedir yaptığımız çalışmaların üzerine koyup, halkımızın her kesimini kucaklayıp yerel seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanacağız “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , 6. Olağan Kongrede güven tazeleyen CHP Bozyazı İlçe Başkanı Baykal ARIDENİZ’i tebrik eder başarılar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster