reklam
Ana Sayfa Gündem, Politika 22 Ağustos 2023 662 Görüntüleme

Başkan GÜBBÜK ” Aday Değilim ” Dedi

Başkan GÜBBÜK ” Aday Değilim ” Dedi

Abdullah UYSAL / anamur postası  ( 22 Ağustos 2023 )

Anamur’da 3 dönem MHP ilçe Başkanlığı , 10 yıl yönetim kurulu üyeliği yürüten Adnan GÜBBÜK , 8 Eylül’de yapılacak olan olağan kongrede ” Aday  Değilim “dedi.

MHP İlçe Başkanı Adnan GÜBBÜK yaptığı açıklamada “ Bugüne kadar 3 dönem ilçe başkanlığı , 10 yıl yönetim kurulu üyeliklerini onurla , şerefle yaptım. Partim beni bu kutsal görevlerde değerlendirdi. Bundan dolayı partime ve yöneticilerime müteşekkirim.

İşlerimin yoğunluğu nedeniyle 08-09-2023 tarihinde yapılacak olan olağan kongremizde aday olmayacağımı tüm kamuoyuna bildiririm.

MHP sadece bir parti değil Türk milliyetçiliğinin doğal özelliklerini yansıtan bir fikir hareketidir.

Son 5 yıldır görev sürem içerisinde benimle beraber bu kutsal görevi omuzlayan belediye başkanımıza ,tüm yönetim kurulu üyelerimize, KAÇEP ( Kadın “ aile Çocuk Engelli Politikaları ) yönetimimize, Meclis Üyelerimize, aktif partililerimize, teşkilatlarımıza, minnettarlığımı ifade etmek istiyorum.

Kongremizde İl başkanımız Sayın Serdar SOYDAN ve teşkilatımızla istişare ederek aday olan Sayın Avukat Mehmet YAYLA kardeşimize başarılar diliyorum, Allah yolunu bahtını açık etsin. Saygılarımla ” dedi.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Aile Katliamı ; 4 Ölü

Aile Katliamı ; 4 Ölü

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster