reklam
Ana Sayfa Gündem, Magazin 21 Temmuz 2022 688 Görüntüleme

BOZYAZI KIZILAY’DAN KUMSAL BEBEK YARARINA KERMES

BOZYAZI KIZILAY’DAN  KUMSAL BEBEK YARARINA KERMES

Abdullah UYSAL / anamur postası  ( 21 Temmuz 2022 )

27 Mayıs 2022’de doğan ve 27 günlük iken SMA TİP 1 hastalığı tanısı konan hemşerimiz KUMSAL BEBEK , tedavi için yardımlarımızı bekliyor.

Ceyda – Şahin KAR çiftinin tek çocuğu olan KUMSAL BEBEK , yaklaşık 60 günlük oldu ve daha fazla kas kaybı olmadan , normal bir çocuk gibi yaşayabilmesi için ilk 6 ay içerisinde Zolgensma ilacını alması gerekiyor.

Bozyazı Kızılay Temsilcileri Turan KAHVECİOĞLU ve Orhan ÇALIŞ’ın katkıları ile KUMSAL BEBEĞE destek amacı ile ” KUMSAL YAŞASIN ” sloganı ile Kermes düzenlendi.
22 – 23 Temmuz’da  10 : 00 – 23 : 00 saatlerinde Bozyazı Sahil Yaşam Parkında gerçekleştirilecek olan kermeste sıkma , börek , ayran ,çay satışı yapılacak ve geliri KUMSAL BEBEK için kullanılacak.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , Bozyazı Kızılay Temsilcileri Turan KAHVECİOĞLU ve Orhan ÇALIŞ’ı bu duyarlı davranışlarından dolayı tebrik eder , KUMSAL BEBEĞE geçmiş olsun dileklerimizi iletir  , yaşaması için ihtiyaç duyulan paranın bir an önce toplanması temennisi ile acil şifalar dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil