Abdullah UYSAL / anamur postası
Uçar ailesinin acı günü. Dr. Yunus ve Taliha çiftinin oğlu Emre UÇAR ,kansere yenik düştü.
Emre UÇAR’ın ölümü,ailesini ve sevenlerini yasa boğdu.
![](https://anamurpostasi.com/wp-content/uploads/KOC-GİF.gif)
Yaklaşık bir yıldır tedavi gören evli ve bir çocuk babası Emre UÇAR, yaşam mücadelesini kaybetti. Ankara’da vefat den UÇAR’ın cenazesi Yarın ( 04 Eylül ) Anamur’da toprağa verilecek.
Anamur Postası Haber Sitesi olarak, yarın öğlen namazını müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra Kalınören’e defnedilecek olan Emre UÇAR’a Allah’tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.