reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 20 Mart 2017 4025 Görüntüleme

Anamur’dan Bir Şampiyon Daha Çıktı

Anamur’dan Bir Şampiyon Daha Çıktı


Anamur Ören mahallesinden Alpaslan Bayıroğlu’nun kızı Bahar Bayıroğlu ,Türkiye Bisiklet Şampiyonasında üçüncü oldu.

Türkiye Bisiklet Federasyonu,Muğla Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğünün ev sahipliğini yaptığı ve 71’i bayan olmak üzere toplam 539 sporcunun katıldığı Türkiye Bisiklet Şampiyonası Puanlı 2. Ayak Yol Yarışları Dalyanda yapıldı.

Yarışmada Türk Telekom adına yarışan Bahar Bayıroğlu ve takım arkadaşları başarılı bir ekip çalışması neticesinde üçüncülük kazandılar.

Bahar Bayıroğlu yaptığı açıklamada ; “ Anamur Sağlık Meslek Lisesi mezunuyum.Ben sporcu bir ailenin çocuğuyum.Triatlon,kano,sörf,dağ ve yol bisikleti sporları  ile uğraşıyorum.Dalyan’da yapılan Türkiye Bisiklet Şampiyonasında,takım arkadaşlarım Hatice ve Damla ile üçüncülük kazandığımız için çok mutluyum.Arkadaşlarımı tebrik ediyorum.Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu sınavlarına hazırlanıyorum.Amacım bir Milli Sporcu olmak ve Ülkemi en iyi şekilde temsil etmektir “ dedi.

Baba Alpaslan Bayıroğlu ise “ Anamur Ticaret Lisesi mezunuyum.Polis Kurbağa Adam ( Dalgıç) olarak görev yapmaktayım ve yaklaşık altı yıldır Antalya’da ikamet ediyoruz.2 yıldız SCUBA dalış eğitmeniyim.Sporcu bir baba olarak,kızımın başarısı ile gurur duyuyor ve takım arkadaşları ile beraber tebrik ediyorum “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , Türkiye Bisiklet Şampiyonası Puanlı 2. Ayak Yol Yarışlarında takım olarak üçüncü olan Anamur’lu hemşerimiz Bahar Bayıroğlunu tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster