reklam
Ana Sayfa Gündem 23 Mart 2017 2500 Görüntüleme

Kız Öğrenci Kayıplara Karıştı

Kız Öğrenci Kayıplara Karıştı

Anamur’da ikamet eden Zeliha Sema Göçer’den 10 gündür haber alınamıyor.
Anamur Bahçe Mahallesi’nde ikamet eden ve lise 3.sınıf öğrencisi Zeliha Sema Göçer (D.T.1999) okula gitmek için ayrıldığı evine bir daha geri dönmedi. Ailesi 10 gündür kayıp Zeliha’yı bulmak için çalmadık kapı bırakmazken,aramalarda hiçbir sonuca ulaşamadı.

Kayıp Zeliha Sema Göçer’in babası Adem Göçer yaptığı açıklamada ‘Kızımız Zeliha 10  gündür kayıp. Okula gitmek için evden çıkmıştı. Okul saati bitmesine rağmen eve dönmedi. Tedirgin olarak gidebileceği yerleri aradık. Bulamayınca Polis’e başvurduk. Polis de her tarafta arıyor ancak onlar da bizler de herhangi bir sonuç alamadık. Kızımızı tanıyan, bilen herkesle irtibat kurduk ancak kimse nerede olduğunu bilmiyor.
Kendisi psikiyatri tedavisi görmekteydi. Raporlu psikiyatri hastasıdır. İlaçlarını kontrollü olarak kullanmaktaydı. O gün ilaçlarını kullanmamış olabileceğinden şüphe duyuyoruz. Eğer öyle ise zaten kendisi de içerisinde bulunduğu durumun farkında olmayabilir.
Daha önce bu şekilde bir davranışı olmamıştı. Ancak sosyal medyadan Alanya’da yaşayan bazı kişilerle irtibat kurmuş, bunu sonradan öğrendik. İrtibat kurduğu kişilerin de eski hükümlü olduklarını biliyoruz. Kimseyi suçlamıyoruz ancak orada olabileceğinden de endişe ediyoruz. Belki de Anamur içerisindedir.Telefon numaram 05354083721. Görenlerden, duyanlardan, bilenlerden bizimle yada polis ile irtibata geçmelerini istiyoruz, kızım tedavi görüyor ve 18 yaşından küçük, inşallah başına kötü bir şey gelmeden buluruz’ dedi.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Çin’e Savaş İlan Edildi

Çin’e Savaş İlan Edildi

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster