reklam
Ana Sayfa Gündem 19 Ocak 2021 484 Görüntüleme

Ziraat Odasından Müge ANLI’nın Programına Tropik Meyveler

Ziraat Odasından Müge ANLI’nın Programına Tropik Meyveler

Abdullah UYSAL / anamur postası

44 Yaşındaki 2 Çocuk babası Ali TOPRAK, 31 Ağustos’ta Anamur’da çalıştığı muz serasında ölü bulunmuştu. Ali TOPRAK’ın  katil yada katillerinin bulunması için eşi Alime TOPRAK Müge ANLI ile Tatlı Sert programına konuk oluyor.

Müge ANLI ile Tatlı Sert Ekibinin yaşanan bu olayla ilgili çekimlerinde muz seralarının da çekilmesi dolayısı ile Anamur Bozyazı Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref GÜMÜŞ , Müge ANLI ve stüdyo ekibine bir teşekkür mesajı ile birlikte Anamur ‘da yetişen tropikal meyvelerden oluşan bir hediye göndermişti.

Başkan GÜMÜŞ mesajında , “Değerli Müge ANLI hanımefendi, öncelikle 14 yıldır aralıksız olarak yapmış olduğunuz programınızı tüm Türkiye gibi bizlerde heyecanla takip etmekteyiz. Başta siz olmak üzere emek veren tüm ekibinize başarılar diliyoruz.

15 Ocak 2021 günü programınızda göstermiş muz seraları ve ardından söylemiş olduğunuz içten ve samimi ifadeler biz çiftçileri kaybolmuş bir yakınını bulmuş kadar sevindirdi. Bu vesile ile güzel Anamur’umuz ve Bozyazı’mızda yetişen tropik meyvelerden oluşan naçizane hediyemizi kabul etmenizi ister , sizin aracılığınızla tüm Türkiye’yi yerli muz tüketmeye davet ediyoruz “ dedi.

Müge ANLI’da Tatlı Sert programında verdiği cevapta, “ Yerli muzun tadı gerçekten bir başka oluyor , arkadaşlar reklam arasında hep beraber Anamur muzu yiyeceğiz. Anamur Bozyazı Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş’e  çok teşekkür ediyorum kesenize bereket olsun inşallah . Çiftçilik çok zor inşallah bol bol ürünler nasip etsin. Bizde Anamur muzunu tercih ediyoruz” dedi .

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Hazır Site by Uzman Tescil