reklam
Ana Sayfa Gündem 20 Ocak 2021 302 Görüntüleme

DRAGON ÇAYI ISLAH EDİLİYOR

DRAGON ÇAYI ISLAH EDİLİYOR

Abdullah UYSAL / anamur postası

Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ , Anamur’a yapılacak yatırımlara kaynak sağlamak ve ilçemizin sorunlarını çözüme kavuşturmak için 28 Aralık’ta  “Bu sabah Ankara’da güneş Anamur için doğacak “ sloganı ile Ankara’ya gitmişti.

İşte o güneş doğmaya başladı ve yıllardır Anamur Belediye Başkanlığı seçimlerinde seçim yatırımı olarak açıklanan , adına broşürler bastırılan  ama nedense bir türlü canlandırılamayan DRAGON ÇAYI projesinde sona gelindi.

Dragon Çayı artık molozların ve çöplerin döküleceği bir alan olmaktan çıkıp , Anamur’umuza güzellikler katarak hemşerilerimize hizmet verecek.

Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ  yaptığı açıklamada , “ Ankara temaslarımızda sürekli olarak gündeme getirdiğimiz Anamur Dragon Çayı’nın ıslahı ve çevre düzenlemesi ile Çeltikçi Mahallemizde bulunan dere yatağının düzenlenmesi ile ilgili ısrarlarımız sonucu, bugün itibari ile her iki projenin de ihalesi tamamlanarak 3.000.000 TL kaynak ayrılmıştır.

Proje çalışması tamamlanır tamamlanmaz, Dragon Çayı kenarına yapacağımız yaşam alanları ile vatandaşlarımızın nefes alacağı bir ortam oluşturacağız. Hayırlı olsun “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, DRAGON ÇAYI’nın ISLAH PROJESİ’nde emeği geçen her kuruma, kuruluşa ve şahsa ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

CİĞERİMİZ YANDI

CİĞERİMİZ YANDI

Hazır Site by Uzman Tescil