reklam
Ana Sayfa Gündem 11 Haziran 2019 1590 Görüntüleme

TÜRKİYE’nin en Genç Yazarlarına Bir İsimde Anamur’dan Katıldı “Ali Salih ASLAN”

TÜRKİYE’nin en Genç Yazarlarına Bir İsimde Anamur’dan Katıldı “Ali Salih ASLAN”

Anamur Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi ve TÜRKİYE’nin en genç yazarlarından olan Ali Salih ASLAN’ın Fantastik ve Macera dalında KORKUSUZLAR “ ÜÇ ELEMENT “ adlı kitabı okuyucuları ile buluştu.

19 Haziran 2007 yılında Mersin’in Anamur ilçesinde dünyaya gelen  ve Mühendis bir baba ve öğretmen bir annenin iki çocuğundan biri olan  olan Ali Salih ASLAN ‘ın , Fantastik Macera dalında yazdığı ilk kitabı KORKUSUZLAR “ ÜÇ ELEMENT “ HİÇocuk yayınevi tarafından yayımlanarak satışa sunuldu.

 Ali Salih ASLAN “ Kitap okumayı resim yapmayı seviyorum. Bana bu kitabı yazmam da inanan ve yayımlanma sürecinde desteklerini esirgemeyen aileme teşekkür ederim. İnsanın hayatında ailesi kadar yakın olan öğretmenleri de önemlidir. Doğru karşılanmamın gerçekleştiğinde inandığım ilkokul öğretmenim Öztürk ATALAR ’a ve resim öğretmenim Mine KAPLAN ’a bu vesileyle şükranlarımı gönderiyorum “ dedi.

Küçük yazarımızın babası Metin ASLAN gazetemize yaptığı açıklamada ; “ TÜRKİYE’nin en genç yazarlarından olan Oğlum Ali Salih ASLAN ile gurur duyuyorum. HİÇocuk yayınevi tarafından  yayımlanan Fantastik ve Macera dalında KORKUSUZLAR “ ÜÇ ELEMENT “ kitabımızı , oğlum Ali Salih ASLAN Anamur Kaymakamız Mehmet KURTOĞLU’na , Anamur Belediye başkanımız Hidayet KILINÇ’a , Mersin Valimiz Ali İhsan SU’ya bizzat takdim etmek  ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın torunlarına hediye olarak göndermek istiyor “ dedi.

Ali Salih ASLAN’ın KORKUSUZLAR “ ÜÇ ELEMENT “ adlı kitabı

www.babilcom ve www.kidega.com internet sitelerine TIKLAYARAK Temin edebilirsiniz.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , 11 yaşında Fantastik ve Macera dalında KORKUSUZLAR “ ÜÇ ELEMENT “  kitabı ile TÜRKİYE’nin en genç yazarları arasına girmeyi başaran Ali Salih ASLAN’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster