reklam
Ana Sayfa Gündem 13 Ağustos 2015 1849 Görüntüleme

Tepe Son Yolculuğuna Uğurlandı

Tepe Son Yolculuğuna Uğurlandı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Anamur Koordinasyon Şube Müdürlüğü personeli Hüseyin Tepe Anamur Pınarlar Mevkiinde geçirdiği kazanın ardından helikopter ambulansla Adana’ya sevk edildi. Burada yapılan müdahaleye rağmen yaşama tutunamayan Tepe 13.08.2015 günü Anamur Belediyesi önünde düzenlenen törenin ardından Anamur Şehir Mezarlığına yoğun bir kalabalıkla defnedildi.

Belediye önündeki törende Hüseyin Tepe için mesai arkadaşlarınca yazılan şiir okundu.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe yaptığı konuşmada ‘Ülkemizde açlık sınırının bile altında asgari ücretle ama alın teriyle evlerine ekmek götürebilmek için mücadele eden personellerinden biri olan, iş arkadaşlarınca, çevresinde çok sevilen Hüseyin Tepe’yi kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını’ belirtti.

Başkan Mehmet Türe Ailesine, belediyedeki mesai arkadaşlarına ve yakınlarına sabır dilerken 6 yıldır belediyede küçük kazalar yaşandığını ancak 450 personel ve 150 araç ile Anamur’a hizmet verirken ilk kez böyle bir kazada bir personellerini kaybettiklerini söyledi. Bunun ilahi takdir olduğunu kaydeden Başkan Mehmet Türe herkesin dua etmesini, ağlamamasını istedi.

Anamur Belediyesi Din Görevlisi Yalçın Şahin tarafından dua yaptırıldı. Duanın ardından Tepe Anamur Şehir Mezarlığına yoğun katılımla defnedildi.

Cenaze törenine MHP ilçe Başkanı Erdal Bulut, MHP 21. Dönem Milletvekili Hidayet Kılıç,Mersin Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Erkan Arıcı, Büyükşehir Belediyesi Anamur Koordinasyon Daire Müdürü Mehmet Ünal Erdal, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Sanayi Esnafı, Büyükşehir ve Anamur Belediyesinden mesai arkadaşları, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster