reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem 1 Mayıs 2023 666 Görüntüleme

STAR PİLİÇ’İN 4. ŞUBESİ SOLİ’DE AÇILDI

STAR PİLİÇ’İN 4. ŞUBESİ SOLİ’DE AÇILDI

Abdullah UYSAL / anamur postası ( 1 Mayıs 2023 )

Genç İş Adamı Halil Erguvan’ın sahip olduğu ERGUVAN GROUP’a bağlı STAR PİLİÇ, 4. Şubesi Mezitli ilçesinde yüzlerce kişinin katılımıyla açıldı. Açılış , MTSO Başkanı Ayhan KIZILTAN, MTSO Meclis Başkanı Hamit İZOL, Mersin Ticaret Borsası Meclis Başkanı Münir ŞEN, GİAD Başkanı Mehmet İZOL ve CHP İl Başkanı Koral ÖMÜR tarafından gerçekleşti.

ERGUVAN GROUP  bünyesinde piliç sektöründe faaliyet gösteren STAR PİLİÇ, 4.Perakende Şubesini Mezitli ilçesinde Zeytinli caddesinde açtı.

STAR PİLİÇ’in açılışına, Mersin Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan KIZILTAN, MTSO Meclis Başkanı Hamit İZOL, Mersin Girişimci İş Adamları Derneği (GİAD) Başkanı Mehmet İZOL, Mersin Ticaret Borsası Meclis Başkanı Münir ŞEN, CHP Mersin İl Başkanı Koral ÖMÜR, Ak Parti Mezitli ilçe Başkanı Zafer USLU, MESİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Adnan GÜNDOĞDU, TÜRSAB Mersin Bölge Temsil Kurulu Başkanı Hakan BAYINDIR, Mezitli Belediye Başkan Vekili Ali DOĞANER, iş, siyaset ve bürokrasi dünyasından birçok isim ile Erguvan ailesinden çok sayıda kişi katıldı.

Açılış öncesi bir konuşma yapan ERGUVAN GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Halil ERGUVAN, STAR PİLİÇ olarak her zaman kaliteli ve hijyenik hizmete çok önem verdiklerini belirterek, “Bizim için kaliteli güvenilir hizmet her şeyden en öncedir. Kalkınmaya ve istihdama çok önem veriyoruz. Bugün de STAR PİLİÇ’in 4. Perakende şubemizi sizlerin katılımıyla açıyoruz. Buraya gelen herkese çok teşekkür ediyoruz. Büyümeye ve istihdamı artırmaya devam edeceğiz. İnşallah hep birlikte başka şubeler de açacağız.” dedi.

MTSO Başkanı Ayhan KIZILTAN ise STAR PİLİÇ adlı işyerinin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek,” Böyle bir şubeyi açtığı için Halil kardeşimi tebrik ediyorum. Halil kardeşime başarılar dilerim. Halil kardeşim gibi girişimci kardeşlerimiz Mersin’e hakikaten büyük değerler katıyorlar. Hem istihdam, hem ticaret hem de kaliteli hizmet ve üretim açısından değer katıyorlar. Bu şube öyle güzel bir yerde açıldı ki bende bu şubeye yakın oturuyorum. Bende artık buranın müşterilerinden biriyim ” Diye konuştu.

Konuşmaların ardından MTSO Başkanı Ayhan KIZILTAN, MTSO Meclis Başkanı Hamit İZOL ve Mersin Ticaret Borsası Meclis Başkanı Münir ŞEN, Mezitli Belediye Başkan Vekili Ali DOĞANER, MEGİAD Başkanı Mehmet İZOL, Ak Parti Mezitli İlçe Başkanı Zafer USLU ve CHP İl Başkanı Koral ÖMÜR STAR PİLİÇ’in açılış kurdelesini kestiler.

Gelen misafirlerle tek tek ilgilenen ve geldikleri için herkese teşekkür eden Halil ERGUVAN, çoğu kişiyle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster