reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 2 Mayıs 2023 155 Görüntüleme

BAŞARILAR ANAMUR BELEDİYESPOR

BAŞARILAR ANAMUR BELEDİYESPOR

Abdullah UYSAL / anamur postası ( 2 Mayıs 2023 )

Ülkemizde 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 şiddetindeki deprem felaketi sonrası Federasyonun 09.02.2023 tarihli kararı ile OHAL ilan edilen (Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Malatya, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Kilis ve Osmaniye) illerindeki 2. ve 7. Grup dışındaki tüm Bölgesel Amatör Lig 4-5 Mart 2023 tarihinde başlamıştı.

Federasyon BAL Liginde 2. ve 7. Grup liderlerinin 3. Lige yükselmesine , yükselecek diğer takımın belirlenmesi için 2-6 Mayıs tarihleri arasında Play Off müsabakaları oynanmasına karar vermişti.

Takımımız Anamur Belediyespor bugün  (2 Mayıs Salı günü ) saat 15:00 te Konya’nın Selçuklu ilçesinde Cumhuriyet Stadı’nda Hasan YAPICI’nın gözlemci olarak görev alacağı ve Ahmet RESULOĞLU , Şaban KARADERİLİ , Mehmet BÜYÜKYILMAZ ve Yunus ÇİNİKAYA hakem dörtlüsünün yöneteceği maçta , Adana Vefaspor ile karşılaşacak.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , BAL LİGİ 7. Grupta  mücadele eden  Anamur Belediyespor’umuza , 3. Lige yükselme yolunda başarılar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil