reklam
Ana Sayfa Gündem 27 Ocak 2017 1864 Görüntüleme

Sönmemiş Kömürlerimizi Konteynerlere Dökmeyelim

Sönmemiş Kömürlerimizi Konteynerlere Dökmeyelim

Anamur Postası Haber sitesi olarak , okuyucularımızı çöp konteynerlerine yanıcı madde atmamaları konusunda uyarmak istedik.

Özelikle soğuk kış günlerinde sobadan çıkarılan sönmemiş kömürlerin çöp konteylerine boşaltılmasının,hem çöp konteynerlerinin ömrünü azalttığı hem çevre kirliliğine neden olduğu hem de çevremiz açısından tehlike oluşturacağını biliyoruz.

Çöp konteynerlerinin içine atılmış olan plastik,kağıt gibi yanıcı maddelerin,üzerlerine dökülen sönmemiş kömürlerle alevlenmesi neticesinde,konteynerlere yakın olarak park etmiş bir araca yada resimde görüldüğü gibi bir elektrik trafosuna zarar verme ihtimaline karşı daha dikkatli,tedbirli ve duyarlı olmalıyız.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak,ilçemizde gerek temiz bir çevre ve gerekse yenilenmiş olan çöp konteynerlerine ve çevremize zarar vermemek için,çöp atarken daha dikkatli olmaya davet ediyor ve duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Bu konteyner yangını,Anamur Postası Haber Sitemizin dikkati sayesinde fark edilerek yangın ihbar hattına bildirilmiş ve üç dakika gibi kısa bir sürede itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürülmüştür.Bu kadar kısa bir sürede konteyner yangınına müdahale ederek,belkide yanında bulunan trafo yüzünden bir faciaya fırsat vermeden söndüren itfaiye ekiplerini tebrik ediyoruz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster