reklam
Ana Sayfa Gündem 6 Ağustos 2015 2470 Görüntüleme

Püse İçen Kadın Hayatını Kaybetti

Püse İçen Kadın Hayatını Kaybetti

 İddiaya göre kurt sineğinin boğazına bıraktığını tahmin ettiği larvayı (kurtçuk) öldürmek için dün öğle saatlerinde çam ağacından çıkarılan ve halk arasında ‘Pise’ olarak ta bilinen katrandan içen 42 yaşındaki Dudu Başpınar, bugün sabah saatlerinde fenalaşarak hastaneye kaldırılmak istenirken yolda yaşamını yitirdi. Başpınar’ın kesin ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından netlik kazanacak.

Olay, Karaman’ın Ermenek İlçesi’ne bağlı Görmeli Köyü’nde meydana geldi. Eşi 44 yaşındaki Yahya Başpınar ile birlikte çobanlık yapan 42 yaşındaki Dudu Başpınar’ın dün öğle saatlerinde boğazından rahatsızlandı. Boğazında Kaşıntı, öksürük ve burun akıntısı olan Dudu Başpınar, bunun boğazında kurtçuk oluşmasından kaynaklandığını değerlendirerek, iddiaya göre bunu öldürmek için çam ağacından çıkarılan katrandan içti. Bugün sabah saatlerinde aniden fenalaşan Başpınar, yakınları tarafından Ermenek Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken yolda yaşamını yitirdi. Dudu Başpınar’ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Evde bulunan tüm kimyasallara el konulurken, Dudu Başpınar’ın boğazındaki kurtçuğu öldürmek için komşularının verdiği hapı içmiş olabileceği değerlendiriliyor.

Başpınar’ın ne içtiği ve kesin ölüm nedeninin yapılan otopsiden sonra kesinleşecek.

Kaynak: Ermenekinsesi

 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster