reklam
Ana Sayfa Gündem 15 Ağustos 2015 1877 Görüntüleme

Park Halindeki Araçlarda Hırsızlık

Park Halindeki Araçlarda Hırsızlık

Mersin´in Bozyazı İlçesi’nde bir süre dinlendikten sonra yoluna devam eden tır sürücüsü pantolonunun çalındığını, yükünü yıkmak için Anamur da durduğu zaman fark etti. Talihsiz sürücü, pantolonu ile birlikte bin 500 TL para ve cep telefonundan da oldu.

Alınan bilgilere göre olay önceki gün saat sabaha karşı 04:00 sularında Bozyazı köprüsü ile PTT arasında meydana geldi. 42 yaşındaki Yaşar Güngör, kullanmakta olduğu 51 EY 599 plakalı tırı dinlenmek için Bozyazı’da Sini Çayı köprüsünün 40 metre doğusunda Gürbudak Galeri önünde durdu. Tırın kapı pencereleri açık halede uyumaya başlayan talihsiz şoför, başına gelenleri 16 kilometre sonra yük yıkmak için durduğu Anamur’da kıyafetlerini giymek isteyince fark etti. Tırın camlarının açık olduğunu fark eden hırsız ya da hırsızlar, Talihsiz Tır sürücüsü Yaşar Güngör´ün pantolonunu çaldılar. Görgü tanıklarının ifadelerine göre tırın durduğu Bozyazı’da beyaz bir otomobil içerisinden inen hamile görünümlü bir bayan ve bir erkeğin tırın etrafında dolandığını sonra da kaybolduklarını söyledikleri öğrenildi. Olayla ilgili Bozyazı ve Anamur Emniyeti ve Jandarma ekipleri araştırmalarını sürdürüyor.

Doublo’dan Da Telefon Çaldılar

Yarım saat arayla ikinci bir hırsızlık vakası da Aydıncık Soğuksu mevkiinde meydana geldi. Yol kenarında dinlenmek için duran 40 yaşındaki İsmail Dedeoğlu yönetimindeki 31 F 25 99 plakalı Doublo Marka Otomobilden bir adet cep telefonu çalındığı iddia edildi. Uyandığında cep telefonunun olmadığını fark eden Dedeoğlu, kendisi ile birlikte dinlenmek için duran başka bir tır sürücüsüne birilerinin gelip gelmediğini sorduğunda beyaz bir aracın kısa süreli durduğunu sonrada içerisinden bir bayanın indiğini söylediğini iddia etti. Jandarma şimdi bu beyaz renkli ve hamile görünümlü bayanla yanındaki kişiyi arıyor. Erdemliden de benzer hırsızlık vakasının olduğunu öğrenen jandarma hırsızların Mersin istikametine gittiği üzerinde duruyor.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster