reklam
Ana Sayfa Gündem 20 Haziran 2015 2516 Görüntüleme

Motorize Zabıtalar Görev Başında

Motorize Zabıtalar Görev Başında

Anamur Belediyesi bölgede ilk olan bir çalışmaya daha imza attı.

Halkın huzur ve refahı için çalışan Zabıta Müdürlüğü ekipleri yeni alınan iki adet motorbisikletle artık halka daha iyi ve hızlı hizmet sağlayacak. Kent genelinde yaz sezonu öncesi turizm denetimlerini artıran Zabıta Müdürlüğü Ramazan Ayı öncesi de Anamur genelinde işyeri ve gıda denetimleri gerçekleştiriyor. Bu kapsamda halihazırdaki araç filosuna iki yeni motorbisiklet dahil edilen Zabıta Müdürlüğü artık Anamur sahilleri başta olmak üzere kent genelinde daha hızlı hizmet verecek. Artan trafik yoğunluğu ve bazı noktalara araçla ulaşımın güçlüğü düşünülerek oluşturulan Motorize Zabıta Ekibi göreve başladı. Yaz sezonu boyunca iskele’de de görev yapacak olan Motortize Zabıta Ekipleri göreve başlamadan önce Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe yeni alınan motosikletleri inceledi.

Anamur’a hayırlı olmasını dileyen Başkan Mehmet Türe vatandaşa hizmet noktasında artık Zabıta’nın hareket kabiliyetinin daha da arttığını belirtti.

Öte yandan zabıta Müdürlüğü Ekipleri kent genelinde denetimlerini artırarak işyerlerinde , tertip, düzen, hijyen ve vatandaşa satışı yapılacak ürünlerde son kullanma tarihi kontrolü gerçekleştirdi. Kurallara aykırı hareket eden işyerlerine yaptırım uygulandı.

IMG-20150617-WA0007_800 IMG-20150617-WA0024_800 IMG-20150617-WA0001_800

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster