reklam
Ana Sayfa Gündem, Politika 29 Mart 2024 891 Görüntüleme

İYİ PARTİ ANAMUR’DAN ORTAK AÇIKLAMA

İYİ PARTİ ANAMUR’DAN ORTAK AÇIKLAMA

Abdullah UYSAL / anamur postası ( 29 Mart 2024 )

Son günlerde İYİ Parti üzerinden seçimde bir başka siyasi partiyi destekleyecekleri yönündeki dedikodular  üretilmesi üzerine , İYİ Parti Anamur ilçe başkanı Ethem Ziya ALIÇLI , Belediye Başkan Adayı Ali Rıza ÖZDENİZ , Belediye Meclis Üyesi Adayı Osman KAHVECİOĞLU ve arkadaşları bir açıklama yayınladı.

Yayınlanan açıklamada ;  Biz İYİ Parti Anamur Teşkilatı olarak, Genel Merkezimiz ve Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER hanımefendinin talimatlarına uyarak, Hür ve Müstakil olarak ,31 Mart Seçimlerine ; İYİ PARTİ Anamur Belediye Başkan Adayımız Sayın Dr. Ali Rıza ÖZDENİZ Başkanlığında giriyoruz.

Diğer siyasi partilerin ve partimizden devşirdikleri bir kaç kişinin, partimiz üzerinde asılsız dedikodular yayarak, kendilerini destekleyeceğimiz şeklindeki yalanlarına asla itibar etmeyiniz.

Bizler tüm İYİ Parti’liler olarak, siz saygıdeğer hemşerilerimizle omuz omuza vererek Belediye Başkanı olarak sayın Ali Rıza ÖZDENİZ beyefendinin ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımızın seçilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

İnanın Seçime ortağız ve diğer siyasi partilerden daha öndeyiz. İnanıyoruz 1 Nisan 2024 günü Anamur’umuzu İYİ BELEDİYECİLİKLE yönetmeye başlayacağız. İnanıyoruz , Anamur İYİ Olacak,

Biz hazırız, projelerimiz hazır. Liyakatli, Anamur sevdalısı Belediye Meclisimiz olarak Anamurumuza hizmete hazırız.

Her birinize; Selam, saygı ve Sevgilerimle ; ALLAH ‘a emanet olunuz.

Dualarımız kabul, cumalarımız mübarek olsun ” denildi.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster