reklam
Ana Sayfa Gündem, Politika 28 Mart 2024 385 Görüntüleme

Anamur’da Partilerin Konvoy ve Miting Saatleri

Anamur’da Partilerin Konvoy ve Miting Saatleri

Abdullah UYSAL / anamur postası  ( 28Mart 2024 )

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Yerel Seçimlerine artık saatler kala , Anamur’da Belediye Başkanlığı için yarışan adayların son gövde gösterisi ve kararsız seçmenleri etkileme amaçlı  gösterilerinin yapılacağı Pullu’dan  başlayacak olan konvoyları ve Anamur merkezde son bulacak olan miting cumartesi günü ( 30 Mart 2024 ) yapılacak.

Cumhur İttifakı seçmenleri  saat 09.30’da konvoy için  Pullu’da toplanacak ve saat 11.00 ‘de başlayacak konvoyun ardından saat 13.00’te Anamur Yeni Cumhuriyet Meydanında  miting yapacak,

Cumhuriyet Halk Partisi 29 Mart 2024 saat 15.00’te yapacağı konvoyu CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş DENİZ’in bacanağı Mustafa GÜNGÖR’ün vefatı nedeniyle iptal etmiş olup , mitingi 30 Mart Cumartesi günü saat 10.00’dda yeni Cumhuriyet Meydanında yapacaktır.

Haberimiz hazırlandığı esnada İYİ Parti’nin konvoy ve miting programları elimize ulaşmadığı için yayınlayamadık. Program elimize geçer geçmez güncelleme yapılacaktır.

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'HEP BİRLİKTE Cumhur ittifaki Konvoy ve Miting Programı 30 Mart Cumartesi KONVOY YERİ ve SAATI PULLU 09.30 MİTİNG YERİ ve SAATİ YENİ CUMHURİYET MEYDANI 13.00 TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR Mehmet YAYLA Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı Burak BULUT AK Parti Anamur İlçe Başkanı' görseli olabilir

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster