reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 18 Eylül 2019 1515 Görüntüleme

HEMŞERİMİZ AYSAN, DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILACAK

Abdullah UYSAL / anamur postası

03-08 Eylül tarihleri arasında Antalya’da yapılan Vücut Geliştirme şampiyonasında Master 45-49 yaş klasik Vücut Geliştirme kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Bozyazı’lı Milli sporcu Serdar AYSAN Milli Takıma çağrıldı.

Geçtiğimiz günlerde Antalya’da yapılan Vücut Geliştirme şampiyonasında Master 45-49 yaş klasik Vücut Geliştirme kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Serdar AYSAN , 6-8 Aralık tarihinde İspanya Tarragona’da düzenlenecek olan Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonasına katılmak üzere Milli Takıma davet edildi

Milli Sporcu hemşerimiz Serdar AYSAN , “ 6-8 Aralık tarihinde İspanya Tarragona’da düzenlenecek olan Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonasına katılmak üzere Milli Takıma davet edilmem, beni hem gururlanırdı hem de onurlandırdı. Tek hedefim,Ülkemi en iyi şekilde temsil ederek oradan da derece ile dönmek. Bu arada bana destek olacak bir sponsor arıyorum “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, hemşerimiz Milli Sporcu Serdar AYSANaı tebrik eder, dünya şampiyonasında başarılar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Endişeli Bekleyiş Sürüyor

Endişeli Bekleyiş Sürüyor

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster