reklam
Ana Sayfa Gündem 27 Haziran 2017 1934 Görüntüleme

Haberimiz Ses Getirdi,Kaybolan Araç Bulundu

Haberimiz Ses Getirdi,Kaybolan Araç Bulundu

Ramazan Bayramının ilk günü Mersin ili Anamur ilçesinde meydana gelen olayda , bir araç gece yarısı evin önünden kaybolmuştu.Okuyucularımızın dikkati sayesinde araç bulundu.

Anamur Yalıevleri mahallesinde ikamet eden  abisinin yanında misafir olan Soner Usta’nın aracı gece yarısı kimliği belirsiz kişi yada kişilerce çalınmış, Araç sahibi Soner Usta gazetemize yaptığı açıklamada, “  Yalıevleri mahallesi Anadolu Yaren Sitesinde misafirlikte bulunduğum  abimle gece saat 02:30’a kadar balkonda oturduk ve aracım evin önünde idi. Hatta önünde bir araç arkasında başka  bir araç vardı.Daha sonra sabah beş  gibi Bayram Namazı için kalktığımızda,1985 model serçe marka 33 L 0781 plakalı,kahverengi renkli  aracım yerinde yoktu.Aracımın bulunduğu yerde aracımı götürenlerin bıraktığını tahmin ettiğimiz bir bisiklet vardı.Hemen emniyete bilgi verdik, aracım her yerde aranıyor.Görenlerin yada bilenlerin en yakın emniyet güçlerine haber vermelerini rica ediyorum “ demişti.

Araç,aynı gün geç saatlerde okuyucularımızın dikkati ile Toroskent Sitesinin içinde bulunan çıkmaz sokakta terk edilmiş şekilde bulunarak sahibine teslim edildi.. Site sakinlerinin dikkatini çeken ancak sahibini bulamadıkları araç, kayıp haberinin çıkması üzerine  emniyete ve araç sahibine haber verilerek sahibine teslim edildi.

Araç sahibi Soner Usta, “ Aracımın bulunmasında yardımcı olan Toroskent Sitesi sakinlerine,Anamur Postası haber gazetesine,sosyal medyada haberi paylaşarak katkı sağlayan arkadaşlarıma ve   Anamur Emniyetine teşekkür ediyorum “ dedi.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil