reklam
Ana Sayfa Gündem, Politika, Spor 12 Mayıs 2018 2131 Görüntüleme

Genel Başkanımız Destici’nin “Sözü Sözümüzdür”

Genel Başkanımız Destici’nin  “Sözü Sözümüzdür”

24 Haziranda yapılacak Olan 27. dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde , Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı adaylığında birleşen Ak Parti, Milliyetçi Hareket Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nden oluşan  CUMHUR İTTİFAKI   seçim çalışmaları ve görüşmelerine devam ediyor.

Büyük Birlik Partisi Anamur İlçe Teşkilatı  sekreteri Hasan Erdem yaptığı açıklamada ; ” Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Sayın Mustafa DESTİCİ beyin almış olduğu karar ANAMUR ilçe başkanlığının kararıdır. Genel merkezimizin ve genel başkanımız sayın MUSTAFA DESTİCİ beyin sözü ANAMUR ilçe başkanlığının sözüdür. İmzamızı atıyoruz
Cumhur ittifakı Milli’dir. Genel başkanımızın sözünü yere düşürmeyeceğiz. Cumhur İttifakı’nın başarıya ulaşması adına genel başkanımız sayın MUSTAFA DESTİCİ beyin işaret ettiği gösterdiği hedefe gece gündüz çalışıp, Cumhur ittifakını birinci tur da üst düzey de bir yüzdelik dilimle galip gelmesine vesile olacağız. Ülkemizin muassır medeniyetler seviyesine taşımaya mazlum ve mağdurların sesi olmaya TÜRK-İSLAM coğrafyasına LİDER ülke olmasına,serçe misali bir damla su olacağız. Safımızı belli edeceğiz. Sayın genel başkanım kılıcın keskin olsun,yolun yolumuz, yolumuz açık olsun ” dedi.

 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster