reklam
Ana Sayfa Gündem 29 Kasım 2020 329 Görüntüleme

Başkan ve Ekibi Bir Haftadır Karantinadaydı, Test Sonuçları Belli Oldu

Başkan ve Ekibi Bir Haftadır Karantinadaydı, Test Sonuçları Belli Oldu

Abdullah UYSAL / anamur postası

Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ , özel kalem müdürlüğünde çalışan bir personelin COVID-19 testinin pozitif çıkması neticesinde , 23 Kasım günü bir başkan yardımcısı, Özel Kalem Müdürlüğü çalışanları ile birlikte karantinaya girmişlerdi.

Bir haftalık karantina neticesinde Başkan KILINÇ yaptığı açıklamada ,

“Değerli Hemşerilerim, saygıdeğer Kamuoyu.

23 Kasım günü özel kalem müdürlüğümüzde çalışan arkadaşlarımızla birlikte yaptırdığımız testler neticesinde maalesef bir arkadaşımızın testi pozitif çıkmış ve sağlık görevlilerimiz tarafından hemen karantinaya alınarak tedavisine başlanmıştı.

Her ne kadar bizim test sonuçlarımız negatif çıkmış olsa bile yakın çalışma arkadaşımızın testinin pozitif çıkması ve bizlerle çok yakın teması bulunması nedeniyle, belediye içerisinde çalışan arkadaşlarımızı ve her gün ziyaretimize gelen vatandaşlarımızı risk altında bırakmamak için şahsım, bir Belediye Başkan Yardımcımız ve Özel Kalem Müdürlüğü çalışanlarımız ile birlikte belediyemize ait 82 Sosyal Tesislerinde bir hafta karantinaya girerek, çalışmalarımızı izole bir şekilde sürdürme kararı almıştık.

Kendimizi izole ederek geçirdiğimiz bir haftalık sürecin ardından dün akşam yapılan test sonuçlarımızın negatif olduğu ve hiçbir arkadaşımızın hastalık belirtisi göstermediği sağlık kurumlarımız tarafından bildirilmiştir.

İnşallah yarından itibaren görevimizin başında olacak, Covid-19 salgınına yönelik tedbirlerimizi de arttırarak, Anamur’a ve hemşerilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

Sizlerden kendinizin, ailenizin ve çevrenizin sağlığı için maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun davranmanızı, kalabalık ortamlardan kaçınmanızı ve zorunlu olmadıkça evlerinizden çıkmamanızı rica ediyorum” dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , Anamur Belediye başkanı Hidayet KILINÇ ve ekibine geçmiş olsun der, sağlıklı günler dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

DİKKAT ! FIRTINA GELİYOR

DİKKAT ! FIRTINA GELİYOR

Hazır Site by Uzman Tescil