reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem 2 Temmuz 2015 3237 Görüntüleme

Foto Rekor Aynı Yerinde Yeni Yüzüyle Hizmetinizde

Foto Rekor Aynı Yerinde Yeni Yüzüyle Hizmetinizde

Mersin ili Anamur ilçesinde faaliyet gösteren Fotoğraf Stüdyosu Foto Rekor , aynı yerinde aynı telefon numaraları ancak yeni yüzüyle biz Anamur ’lulara layık olduğumuz hizmeti vermeye devam ediyor.

Anamur Göktaş mahallesi Üçyol kavşağında hizmet veren Foto Rekor , aynı işyerinde yaklaşık 30 yıldır  hizmet vererek kırılması güç bir rekora imza atıyor.

rekor3

Fotoğraf stüdyosu teknolojisinin geldiği son nokta sistemlerle donatılmış ve kendisine ait üç katlı bir binada , 500 m2 bir alanda hizmet veriyor. Gerek hizmet  ve gerekse dış görünümü açısından Anamur’a  ve Anamur’luya layık bir Fotoğraf stüdyosu kazandıran işyeri Sahibi Ahmet Koyuncu , “ Yaklaşık 35 yıldır içinde bulunduğum fotoğrafçılık mesleğimde  tam 27 yıldır  burada aynı işyerimde halkımıza fotoğraf stüdyosu olarak hizmet vermekteyim. O günden bu güne değişen , o gün  ufak bir işyeri olarak başladığım ,  bugünse  gerek  görünüm gerekse  ekip  ve ekipmanlarımızla  görüntülü MİXER  ile  HAVADAN GÖRÜNTÜLEME sistemi  ve CANLI YAYIN  , sublimasyon baskı sistemlerimiz ile  , sizin  hayalini kurduğunuz her şeyi FOTO REKOR ekibi olarak gerçekleştiriyoruz” dedi.

Anamur Postası olarak Foto Rekor ’u tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

rekor3 rekor1

 

 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

PATPAT KAZA YAPTI; YARALILAR VAR

PATPAT KAZA YAPTI; YARALILAR VAR

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster