reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem 8 Kasım 2015 1884 Görüntüleme

Eski Bakan’dan Anamur’a Teşekkür Ziyareti

Eski Bakan’dan Anamur’a Teşekkür Ziyareti

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, partisinin Anamur İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, seçimde verdikleri destekten dolayı partililere teşekkür etti.

 Elvan, burada yaptığı konuşmada, Türkiye’nin birliğini, bütünlüğünü zayıflatmaya çalışan ve güçsüz bir hükümet isteyenlerin olduğunu söyledi. AK Parti gibi güçlü bir iktidarı istemeyenlerin bulunduğunu ifade eden Elvan, “Bunun kampanyasını hem içeride hem yurt dışında yürüttüler. Tabi ki onların bir hesabı vardı ama milletimizin de bir hesabı vardı. Onlar, milletimizin, devletini, milletini ve bayrağını ne kadar çok sevdiğini daha anlayamamışlar” diye konuştu.

“AK Parti can çekişiyor. Artık bir daha iktidara gelemeyecek” diyenlerin de olduğunu vurgulayan Elvan, bir cephe oluşturulmaya çalışıldığını ve bu cepheden çıkacak koalisyonla Türkiye’yi yönetmek isteyenlere milletin gereken cevabı verdiğini bildirdi.

Elvan, 7 Haziran sonrası iç muhasebe yaptıklarını ve vatandaşların beklentilerini dikkate alarak yeniden bir seçim kampanyası hazırladıklarını anlatarak, şöyle devam etti:

“Dedik ki ‘Biz kendi iç muhasebemizi yapacağız.’ Toplumun değişik kesimlerinin talepleri nedir, ihtiyaçları nedir, bunları teker teker ortaya koyduk ve öyle bir seçim beyannamesi hazırladık ki vatandaşımızın talep ettiği ne kadar husus varsa beyannamede yer aldı. Seçim beyannamemizde yer alan her bir cümlenin, her bir paragrafın, kelimenin sonuna kadar arkasındayız. Her birini teker teker gerçekleştireceğiz. Muhtarlarımızın her eksiğini gidereceğiz. Her ihtiyacınızı karşılayacağız. Hiç merak etmeyin. 4 yıllık emanetinizi başımızın üzerinde taşıyacağız. 78 milyon vatandaşın her bir ferdine hizmet etmek için yola çıktık. Anamur’da da oy veren vermeyen herkese hizmet edeceğiz.”

Elvan, konuşmasının ardından Bozyazı ilçesine hareket etti.

 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster