reklam
Ana Sayfa Gündem, Politika 6 Haziran 2018 1957 Görüntüleme

DYP Genel Başkan Yardımcısı ŞEN; PROJE Yok mu PROJE

DYP Genel Başkan Yardımcısı ŞEN; PROJE Yok mu PROJE

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimine sadece 18 gün kaldı.

Anamur’lu hemşerimiz ve Doğru Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fahri Şen’in , sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı bir yazısını Anamur Postası Haber Sitesi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Başkan Fahri Şen yazısında ;“Proje var mı proje? Mesela hastane yol vs. projesi var mı? var, gelince ne yapacaksınız ?işte apolet falan sökeceğiz ,başka ?yollar durdurulacak ,başka ?bazı kurumlar kapatılacak ,saray satılacak ,devletin uçaklarını satacağım ,satacağım ,kapatacağım  ,yıkacağım, hastaneler eski haline dönecek.

İthal muzu getireceğim, ithal çilek falan yani milletin anasından emdiğini burnundan getireceğim, biz eskiden de öyleydik. Ekmeği falan karneyle verirdik, pilli ismet yok mu pilli ismet? ee  Atatürk’ü falan o öldürttü, Deniz Gezmiş ve arkadaşlarını CHP astırdı.

Neyse devam edelim, kanal İstanbul’u durduracağız, başka? yerli otomobil fabrikasını yaptırtmayacağız, terörle ilgili projeniz var mı? var, nedir? Demirtaş’ı içerden çıkaracağız. Blab blab.cart curt zart zurt.

Haa siz eskiden de İstanbul 1.inci köprüsü yapılırken de Demirel’e karşıydınız.. Geçin baalım, her şeye muhalifsiniz yani..
Hdp,ye geçen seçimde baraj aşırdınız, şimdi yine uğraşıyorsunuz değil mi?yav işte mıyav ühü. Şehitlerin hesabını kim verecek? Yav apolet falan sökeceğiz.

Peki Güneydoğu’da 93 belediyeye kayyum atandı, bu belediyeler sürekli kar etmekte ,şuanda Güneydoğu’ya parklar, Kültür Merkezleri, Spor Kompleksleri, yollar, parkeler, vs.vs. ler yapıldı. Çocuklar parklarda oynuyor, insanlar birlikte iftar sofralarında mutlu, affedersiniz de milletin mutluluğu nerenize battı?

Başta Diyarbakır,Erciş gibi yerlere yerli yabancı turistler akın ediyor. Artık doğulu nasıl batıya rahatça gidiyorsa batılıda doğuya gidebiliyor. KIZILELMA’ya ,terör son aşamada, askerimiz şu anda kandilde, bu konuda ne diyorsunuz?

Yav ben apolet sökeceğim, demirtaş çıksın… PROJE yok mu PROJE

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Ekip Arkadaşı Arıyoruz

Ekip Arkadaşı Arıyoruz

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster