reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem 8 Ağustos 2015 2222 Görüntüleme

DÜNYA NETWORK MARKETİNG PİYASASINDA DEVRİM YARATAN TÜRK

DÜNYA NETWORK MARKETİNG PİYASASINDA DEVRİM YARATAN TÜRK

Doctor Reishi Network Marketing firmasının Ceo ‘su Kadir Uysal geliştirdiği post modern kazanç planı ile Dünya Network piyasasında tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Malezya Kedah Eyaleti Devlet Sanayi Yatırım ve Ticaret Bakanı Dr. Ku Abdul Rahman Ku İsmail de Arge çalışmasından dolayı Kadir Uysal’ı kutlayarak plaket verdi.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Kadir Uysal şunları söyledi;

   “ Şirket olarak Türkiye’nin yanı sıra Malezya, Almanya, İngiltere, Fransa, Bulgaristan, Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs gibi ülkelerde de kısa sürede Net work ağlarımızı kurmaya başladık. Yurtdışından birçok profesyonel firmalardan ortaklık teklifleri alıyoruz ve değerlendiriyoruz.”

     Kadir Uysal, geliştirdikleri kazanç planının iki senelik zorlu bir ARGE çalışmasının ürünü olduğunu ve dünyada bir ilk olma özelliğini taşıdığını belirterek, “ Dünyada marka olmuş network firmalarının distribütörlerinin hak ettikleri kazançları elde edememeleri verimli çalışmalarının önündeki en büyük engeldir. Bu olumsuzluk iki temel sorundan kaynaklanmaktadır. Distribütör üzerinde uygulanan performans baskısı ve buna bağlı olarak kazanç elde edebilme kriterleri. Bu çalışma prensipleri çok ağır şartlar içermektedir. Şirketimizin geliştirdiği yazılım ile bu iki olumsuz faktörü kayıtsız şartsız ortadan kaldırdık. Sonuç olarak sektörel çalışmamızın global bir iş olmasından dolayı, dünyadaki bütün Network profesyonellerini “ Doctor Reishi Network Marketing” sisteminde emeklerinin tam karşılığını alma imkanına kavuşturmuş olduk.”

     Yerli sanayi olarak dünyada ilk defa Malezya Reishi Mantarını Türk kahvesi ile buluşturduklarının altını çizen Kadir Uysal,

   “ Geliştirdiğimiz kazanç planı ile Guiness rekorlar kitabına da resmi müracaatımızı yaptık. Amacımız gerçekleştireceğimiz ihracat ile ülke ekonomisine katma değer kazandırmaktır. Malezya Kedah Eyaleti Devlet Sanayi Yatırım ve Ticaret Bakanı Dr. Ku Abdul Rahman Ku İsmail başkanlığında hükümet temsilcileri ile ihracat ve ortak yatırım imkanlarını araştırıyoruz. Şu anda Türkiye’den ihraç edilen ürünlerin ortalama birim kg değeri yaklaşık 1.5 dolardır. Üretimini yaptığımız Reishi mantarlı ürünlerin ortalama birim kg değeri ise 80 ile 120 dolar arasındadır. Bir konteyner ürünümüzün ihracatının maddi değeri, yaklaşık 80 konteyner Narenciye ihracatının katma değerine eşittir. Hedefimiz 160 ülkede temsilcilikler oluşturarak Türkiye’nin 2023 hedefi olan yıllık 500 milyar dolarlık ihracat hedefine ulaşmasında büyük katkı sağlamaktır.”

Kaynak : Anamur Haberci

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster