reklam
Ana Sayfa Gündem 15 Ocak 2019 2420 Görüntüleme

Anamur’lu Sporcular Başarıya Doymuyor

Anamur’lu Sporcular Başarıya Doymuyor

14 Ocak tarihinde Mersin Edip Burhan Spor Salonunda gerçekleştirilen İlk ve Orta Okullar  arası karate il seçmelerinde,Anamur’lu öğrenciler Ahsen TAŞDÖKEN, Safiye Gülnur TAŞDÖKEN,Remzi ÖZ, Ege DÖNMEZ,Arda GÖRMEZ,Gülmira DOĞAN, ve Ali Eren GÜVEN  dereceye girerek,madalya kazandılar.

Seçmelerde Bayan Kumite Dalında 34 Kg Safiye Gülnur TAŞDÖKEN Anamur Vakıfbank Atatürk Ortaokulu adına, Ahsen TAŞDÖKEN Anamur Fatih İlkokulu adına ve  Bay Kumite Dalında 40 Kg Remzi ÖZ Anamur Vakıfbank Ortaokulu adına İl Birinciliği, Ege DÖNMEZ Anamur Ortaokulu adına İl İkinciliği , Arda GÖRMEZ Anamur Ortaokulu adına, 46 Kg Gülmira DOĞAN Anamur Ortaokulu adına ve +60 Kg Ali Eren GÜVEN Anamur Vakıfbank Ortaokulu Adına İl Üçüncülüğü elde etmişlerdir .

Müsabakalarda birinci olan Safiye Gülnur TAŞDÖKEN, Ahsen TAŞDÖKEN Remzi ÖZ Mart ayında yapılacak olan grup seçmelerine katılacak ve buradan da  Türkiye seçmelerine katılmaya hak kazandılar.

Anamur Belediye Spor Kulübü karate antrenörü Murat  Aslan  “ Dereceye giren ve giremeyen tüm sporcularımıza çok teşekkür ederiz. Daha disiplinli daha planlı bir çalışmayla daha güzel dereceler elde etmek inancıyla,sporcularımıza güveniyor ve başarılar dilerim “ dedi.


9 Ocak tarihinde Mersin Edip Burhan Spor Salonunda gerçekleştirilen Liseler  arası karate il seçmelerinde de Batuhan Semerkant,Arif Gökhan , Mesut Savcı, İlayda İrem Tor, Teslime Tıraş ve Can Balıklı  Mersin Edip Burhan Spor Salonunda gerçekleştirilen liseler arası karate il seçmelerinde madalya kazanmışlardı.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak Anamur Belediye Spor Kulübü karate antrenörü Murat Aslan hocamızı ve öğrencilerimizi  tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Acı Haber Ankara’dan Geldi

Acı Haber Ankara’dan Geldi

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster