reklam
Ana Sayfa Gündem 3 Şubat 2017 2458 Görüntüleme

“Dijital Ayak Analizi” Anamur’da

“Dijital Ayak Analizi” Anamur’da

Mersin bölgesinde bir ilk,Dijital Ayak Analizi Anamur’da.

Ayağına uygun ayakkabı bulamayanlar,Dijital ayak analizi ile sorunlarına çözüm buluyorlar.

Yanlış ayakkabı yada ayağımızın yapısına  uygun olmayan ayakkabıların,omurga problemlerinden tutunda ayak ve diz ağrılarına kadar birçok sağlık problemlerini de beraberinde getirdiğini biliyoruz.

Eğer sizde ayağınıza uygun ayakkabıyı bulamıyor  yada uygun ayakkabının hangisi olduğunu bilemiyorsanız, “dijital ayak analizi” size çözüm üretiyor.

Dijital ayak analizi,sizin ayakta durma esnasında ayak basınç ölçümünüzü yaparak,yük dağılımını ayrıntılı bir şekilde görmenizi sağlar.Yapılan dijital ayak analizi sayesinde,ayağınıza uygun ayakkabıyı seçebilir ve ilerde cerrahi müdahaleye bile neden olabilecek sağlık sorunlarınızdan kurtulmuş olabilirsiniz.

Anamur Acil Medikal , Dijital Ayak Analiz merkezi ile bir ilki gerçekleştirerek,  şeker hastaları,nasır-mantar ve tırnak batması ,topuk dikeni sorunu olanlar,düz yada çukur  taban ,ayağında ağrı hissedenler ve yürürken erken yorulanlar,ayağı içe yada dışa dönük olanlar,devamlı ayakta çalışanlar,kısacası konforlu ayakkabı ve terlik giymek isteyenler için hizmet vermeye başladı.

Eğer yukarıdaki olumsuzluklardan birisini yaşıyorsanız yapmanız geren,Anamur Devlet Hastanesi Karşısında Acil Medikal’e uğrayarak Dijital Ayak Analizinizi yaptırmak ve size uygun terlik ve ayakkabıya sahip olmak.

 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil