reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 21 Nisan 2020 844 Görüntüleme

“Benim İhtiyacım Yok, İhtiyacı Olan Kardeşime İletilsin“ dedi, İade Etti

“Benim İhtiyacım Yok, İhtiyacı Olan Kardeşime İletilsin“ dedi, İade Etti

Abdullah UYSAL / anamur postası

1000 Tl Sosyal  Destek  Yardımı yapılan vatandaş, “ benim şuan ihtiyacım yok, ihtiyacı olan bir kardeşime iletilsin “ diyerek parayı geri gönderdi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sonrasında Aile ,Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 1000 Tl. nakdi destek yapılacağını açıklamış ve 1. faz ödemeler yapılmaya başlanılmıştı.

Bu destek kapsamında kendisine 1000 TL yardım yapılan Bozyazı Kızılca mahallesinden Evi ve 2 çocuk babası Mithat İPLİ, , “ benim şuan ihtiyacım yok, ihtiyacı olan bir kardeşime iletilsin “ diyerek parayı geri gönderdi.

Kızılca mahallesi muhtarı Kadir DOĞAN gazetemize yaptığı açıklamada,” mahallemiz sakinlerinden Mithat İPLİ ,  koronavirüs salgını nedeniyle  Aile ,Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının yaptığı  1000 Tl. yardımı “ benim şuan ihtiyacım yok, ihtiyacı olan bir kardeşime iletilsin “ diyerek parayı geri gönderdi. Kendisini tebrik ediyorum ” dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, koronavirüs salgını nedeni ile yaşamakta olduğumuz bu zorlu süreçte, “ benim şuan ihtiyacım yok, ihtiyacı olan bir kardeşime iletilsin “ diyerek kendisine yapılan yardımı  geri gönderen inşaat ustası Mithat İPLİ’yi tebrik eder , bu durumun ekonomik durumu iyi olduğu halde tüyü bitmemiş yetimin hakkı olan bu parayı alanlara da bir ders olmasını dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil