reklam
Ana Sayfa Gündem, Politika 15 Eylül 2018 1965 Görüntüleme

Başkan TÜRE ” Tekrar Aday Olmak İstiyorum “

Başkan TÜRE ” Tekrar Aday Olmak İstiyorum “

31 Mart’ta yapılması planlanan yerel seçimlere sayılı günler kalırken , siyasi partilerde aday adayları meydanlara inmeye başladı.

İyi Parti’li Anamur Belediye Başkanı Mehmet TÜRE , katıldığı bir programda, ” tekrar aday olmak istiyorum” dedi.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet TÜRE,Anamur Gözde FM’de canlı olarak Ayhan Reis ile yaptığı programda ;” Tekrar aday olmak,tekrar bu yarışa girmek istiyorum.Benim gücüm, sessiz çoğunluğun bana güveni ve sevgisi. 3. dönemde daha tecrübeli,Anamur’u daha iyi tanıyan , kaynakları planlayan ve projelerini hayata geçiren bir Mehmet Türe olarak,halkımın karşısına çıkmak istiyorum.

Teşkilatımızla,tabanımızla ve halkımızla barışık, ne yapacağını bilen ,ayakları yere basan projeler üreten ve umut vaat eden bir Mehmet Türe olarak ,çok büyük projelerimiz var. Ata Tepe, sahil, Dragon Çayı,D-400 karayolu çevresi düzenleme,Ören Çarıklar organik pazar projelerini tek tek hayata geçireceğiz.Ben bir Anamur sevdalısı ve Anamur aşığı olarak,bu aşkımın hizmete dönüşmesi için imkansızlıkları zorlayarak en iyi şeyleri yaptığıma inanıyorum,yapmaya da devam edeceğim.

Belediye başkanlığı,kutsal bir görev. Bu göreve talip olmaksa,kutsal bir duygudur.Her siyasi partinin aday adaylarını,öz güvenlerinden ve bu göreve talip olmalarından dolayı  kutluyorum.İsteğimiz,ilk önce parti içi adaylık yarışmasında daha sonra ise belediye başkanlığı yarışında ” başkalarını ve başka partileri karalayarak veya kötüleyerek  değil, fikirleri ile projeleri ile ortaya çıkan adayları görmektir” dedi.

 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster