reklam
Ana Sayfa Gündem 13 Ekim 2020 418 Görüntüleme

Başkan GÜBBÜK “Benden Dualarını Esirgemeyen Halkımıza Minnettarım”

Başkan GÜBBÜK “Benden Dualarını Esirgemeyen Halkımıza Minnettarım”

Abdullah UYSAL / anamur postası

5 Ekimde Koronavirüs testi pozitif çıkan ve Mersin Şehir Hastanesi yoğun bakım ünitesinde oksijen desteği gören Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı Adnan GÜBBÜK ,durumunun iyileşmesi  son koronavirüs testinin negatif çıkması sonucu servise çıkarıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı Sayın Adnan GÜBBÜK bir açıklama yayınlayarak, “Benden Dualarını Esirgemeyen Halkımıza Minnettarım” dedi.

MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan GÜBBÜK; “5 Ekim Günü Covid-19 şüphesiyle Anamur Devlet hastanesine müracaat ettim. Testim pozitif çıktı. Evimde kendimi karantinaya alsam da 9 Ekim’de kötü hissedince 8 gündür Covid-19 acil bakım ünitesinde müşahede altındaydım Üç gün önce yapılan tetkikte durumum negatif çıktı, durumum çok iyi. Tedbir amaçlı kısa bir süre daha kaldıktan sonra sağlıklı bir şekilde aranıza döneceğim.” Dedi. GÜBBÜK; “Beni bizzat arayan, soran, geçmiş olsun dileklerini ileten dost, arkadaş ve halkımıza Başta Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Genel Merkez Yöneticilerimize İl Başkanım ve yönetimine, Belediye Başkanımız, Başkan yardımcımız ve meclis üyelerimize, siyasi partilerin değerli yöneticilerine, ilçe idare amirlerine kısacası benden dualarını esirgemeyen tüm halkımıza minnettarım. Sağlıklı bir şekilde onlara daha fazla hizmet etmek arzusu ve kararlılığındaydım. Sağ olsunlar var olsunlar” Bu illet virüse karşı halkımızın daha duyarlı olmaları gerektiğini söyleyen Başkan GÜBBÜK, hem kendinize, hem de çevrenize acı yaşatmayın. Hastalığı ciddiye almak vatandaşlık görevimizdir.” dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanımız Adnan GÜBBÜK’e Geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil