reklam
Ana Sayfa Gündem 13 Kasım 2020 241 Görüntüleme

Başkan AKTAN ; ” Allah’a Şükür Çok İyiyim “

Başkan AKTAN ; ” Allah’a Şükür Çok İyiyim “

Abdullah UYSAL / anamur postası

Mersin ili Aydıncık ilçesi Belediye Başkanı Ferat AKTAN , 31 Ekim cumartesi günü kalp krizi geçirmiş ve sevenlerini üzmüştü.

Başkan AKTAN’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Aydıncık Belediye Başkanı Ferat AKTAN yaptığı açıklamada ;

 “ Sevgili Hemşerilerim,

Biliyorsunuz ki iki hafta önce cumartesi akşamı bir kalp rahatsızlığı geçirdim . İlk müdahale Aydıncık Devlet Hastanesinde yapıldı durum ciddi olunca da Mersin’e geldim. Şu an Allah’a şükür ki çok iyiyim.

Bu süreçte benimle ilgilenen sevgili Uzm. Dr Aytaç Vural’a ve tüm sağlık ekiplerimize, aileme çok ama çok teşekkür ediyorum iyi ki varlar. Şu an Mersin’deki evimde dinleniyorum.

Bu süreçte gerek sosyal medyadan gerek mesajlarla bana ulaşıp geçmiş olsun dileklerinde bulunan, bulunmaya çalışan, arayıp da bir şekilde ulaşan ,ulaşamayan tüm eş ve dostlarıma kısacası tüm sevenlerime çok teşekkür ediyorum.

İnsanın kalbinin durduğu anda yaşamın da sona erdiğini o süreçte daha iyi anladım çünkü bizler hiç ölmeyecekmiş gibi hep yarınlar için yaşayıp planlar yapıyoruz, halbuki doğan günü görememek , evden çıkıp işe gidememek , çalan telefonlara yanıt verememek var ve her şeyin önemini yitirmesi , yok olup gitmesi saniyelik bir durummuş ve bütün bunları bilmemize rağmen yaşayınca daha iyi anlaşılıyormuş ..Demem odur ki her iki Cihan için yatırım yaparak ,düşünerek yaşayalım …

Eğer kalbimiz atıyorsa nefes alabiliyorsak bu anın değerini, kıymetini bilip sevdiklerimize sımsıkı sarılalım.

Samimiyetle söylemek isterim ki ben sevdiklerimin yani sizlerin dualarıyla iyi oldum ,kendimi çok daha iyi hissettim.

Bu vesileyle şu günlerde yaşadığımız sıkıntılı covid-19 pandemi sürecinde sizleri daha hassas olmaya davet ediyorum .Virüs yayılıyor ilçemizde de maalesef artışlar var. Gelin hep beraber kendimiz için çocuklarımız için, çevremiz için mümkünse dışarıya çıkmayalım, çıkmamız gerekiyorsa da :

MASKE,

SOSYAL MESAFE ve

TEMİZLİK

Bu en basit kurallara uymada bile zorlanıyoruz. Yapmayın etmeyin bu sıkıntıyı ailece konuşalım ve mutlaka uyalım. şakası yok .lütfen

Belediye olarak da sizler için Şirin İlçemiz için çalışmalara hız kesmeden devam ediyoruz. En kısa zamanda da yine aranızda olacağım.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde Allah tüm hastalarımıza şifa, Aziz milletimize sıhhat versin. Sağlıklı günlerin hep beraber olması dileklerimle Sizleri çok seviyorum.

Sevgiyle, dostlukla kalın . Saygı ve Sevgilerimle “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , Aydıncık Belediye Başkanımız Ferat AKTAN’a geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil