reklam
Ana Sayfa Politika 2 Şubat 2022 485 Görüntüleme

AŞIRI YAĞIŞTAN EVİN BALKONU ÇÖKTÜ

AŞIRI YAĞIŞTAN EVİN BALKONU ÇÖKTÜ

Abdullah UYSAL / anamur postası

Mersin’in Bozyazı ilçesinde  , etkili olan sağanak yağışlardan etkilenen bir evin balkonu çöktü. Şans eseri olayda ölen yada yaralanan olmazken , balkonun çökmesi mahalle sakinlerinin korkmasına ve paniğe neden oldu.

Bu sabah 08:00 sularında Bozyazı Ustalar Mahallesi Küme Evler mevkiinde meydana gelen olayda ,  Halit ÖKMEN’e ait evin balkonu büyük bir gürültü ile çöktü. O sırada evde olan ÖKMEN çifti ve oğulları Orhan ÖKMEN , duydukları gürültü ile yerlerinden fırlayarak dışarı çıktıklarında  korkunç manzara ile karşılaştı.

Orhan ÖKMEN gazetemize yaptığı açıklamada , ” Benim evim bir üstte ancak sabah sekiz gibi babamla annemle balkonu yıkılan evde oturuyorduk . Birden bir patırtı sesi duyduk. Korku ile dışarı çıktığımızda evimizin balkonunun çöktüğünü ve molozların yolu kapattığını gördük. O esnada yoldan geçen birinin olmaması olası bir faciayı önledi. Çok şükür bir yaralımız yada can kaybımız yok ama bu soğuk kış gününde evimizin bir kısmı yıkıldığı için mağdur durumdayız. Şuan aynı bizim evimizin durumunda aşırı yağmurlardan yumuşayan zeminden dolayı çökme tehlikesi olan iki ev daha var. Yetkililerden biran önce yardım bekliyoruz  ” dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak bizde ÖKMEN ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Allah bundan büyüğünü göstermesin inşallah.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil