reklam
Ana Sayfa Politika 2 Şubat 2022 558 Görüntüleme

Anamur Kaymakamı BOZDEMİR’den , Artan Vakalarla İlgili Uyarı

Anamur Kaymakamı BOZDEMİR’den , Artan Vakalarla İlgili Uyarı

Abdullah UYSAL / anamur postası

Kaymakamımız Bilal BOZDEMİR son günlerde tüm ülkemizde olduğu üzere İlçemizde de görülen vaka artışlarına dikkat çekerek, özellikle serviste ve yoğun bakım ünitelerinde yatan hastaların hatırlatma dozlarını yaptırmayan, ihmal eden vatandaşlarımızdan oluştuğuna dikkat çekti. Yaşlı ve kronik hastalarımızda daha ağır seyrettiğini belirtti.

Vatandaşlara çağrıda bulunan BOZDEMİR , hatırlatma dozu yaptırmayan vatandaşlarımızın bir an önce hatırlatma dozlarını yaptırmalarını, özellikle yaşlı ve kronik hastalığı bulunanların tedbirlere daha dikkatli uymaları gerektiğini ifade ederek, yaşlı ve kronik hastalığı bulunanların eş dost evlat ve torun ziyaretlerini en az düzeye indirmeleri gerektiğini söyledi.

Kaymakamımız Bilal BOZDEMİR , Başhekim ve İlçe Sağlık Müdürümüzle birlikte artan vakalarla ilgili yaptığı istişare toplantısı sonucunda son günlerde ilçemizde de kış ayları sebebiyle artan soğuk hava ve gribal enfeksiyonların da yayılmasıyla birlikte Covid-19 vakalarının da artış gösterdiği,  bu nedenle de tüm vatandaşlarımızın maske mesafe ve hijyen kurallarına riayet etmeleri gerektiğini duyurdu.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil