reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 11 Ocak 2019 3309 Görüntüleme

Anamur’lu Öğrenciler Madalya ile Döndüler

Anamur’lu Öğrenciler Madalya ile  Döndüler

9 Ocak tarihinde Mersin Edip Burhan Spor Salonunda gerçekleştirilen liseler arası karate il seçmelerinde,Anamur’lu öğrenciler Batuhan Semerkant,Arif Gökhan , Mesut Savcı,İlayda İrem Tor,Teslime Tıraş ve Can Balıklı dereceye girerek madalya kazandılar.

Seçmelerde birinci olan Batuhan Semerkant 58 Kg’da Anamur Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Arif Gökhan Tor 78 kg’da Anamur Uğur Okulları Lisesi Adına Kumite İl Birincisi olurken , Mesut Savcı 78 Kg’da Anamur Anadolu İmam Hatip Lisesi adına ,İlayda İrem Tor Anamur Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi Adına 52 Kg’da ve Teslime Tıraş 60 Kg’da Anamur Anadolu Lisesi Adına Kumite İl İkincisi olurken , Can Balçıklı 66 Kg’da Anamur Anadolu Lisesi Adına Kumite İl Üçüncülüğü kazandılar.

Anamur Belediye Spor Kulübü karate antrenörü Murat Aslan  “  öğrencilerimizden Batuhan Semerkant,Arif Gökhan , Mesut Savcı, İlayda İrem Tor, Teslime Tıraş ve Can Balıklı  Mersin Edip Burhan Spor Salonunda gerçekleştirilen liseler arası karate il seçmelerinde madalya kazanmışlardır. Kendilerini tebrik ediyorum. Müsabakalarda birinci olan Batuhan Semerkant ve Arif Gökhan Tor Mart ayında yapılacak olan grup seçmelerine katılacak ve buradan da  Türkiye seçmelerine katılmaya hak kazanacaklar. Önümüzdeki hafta da yine Mersin’de yapılacak olan Orta Okullar arası karate il seçmelerine katılacağız. Oradan da madalyalarla dönmeyi bekliyoruz “ dedi.

 Anamur Postası Haber Sitesi olarak Anamur Belediye Spor Kulübü karate antrenörü Murat Aslan hocamızı ve öğrencilerimizi  tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster