reklam
Ana Sayfa Gündem, Magazin 28 Haziran 2015 2683 Görüntüleme

Anamur’dan“ Guinness Dünya Rekorları” na Müracaat

Anamur’dan“ Guinness Dünya Rekorları” na Müracaat

Merkezi Londra’da bulunan ve dünyanın farklı ülkelerinden amacı  “ en ” olmak isteyen,  yılda en az ortalama 70 bin kişinin müracaat ettiği bir çeşit “tescil etme” kuruluşu olan, yılda en az 3000 rekor tescil eden “ Guinness Dünya Rekorları” ’na bir müracaat’ ta Anamur’dan yapıldı.

Guınness Rekorlar kitabına 22.06.2015 tarihi itibari ile müracaat ettiğini söyleyen Doctor Reishi ceo’su Kadir Uysal ,”  Haftalık ödeme yapan DOCTOR REISHI Network Marketing, hesap kesiminin üzerinden 48 saat içerisinde prim hak edişlerini distribütör’ lerimizin hesabına aktarmaktadır. İnternet ağı  üzerinden satış yapan  birçok firma gibi bir ay sonra hesap kesimi , ondan sonraki bir ay sonrada hesaba aktarım değil, bir haftada hesap kesim ve 48 saat içinde de hesaba aktarım sağlamaktadır. İnternet ağı üzerinden satış yapılan buna benzer sistem ve sitelerde , bu kadar hızlı hesap kesim ve hesaba aktarım yapan bir firmanın olamayacağını düşünerek ,bu başarımızın Dünya Rekorlar Kitabına” girerek tescillendirilmesini  istedik.

Kayıt bedeli ve kayıt yenileme ücreti olmayan ve en hızlı , en kolay, en çok kazandıran DOCTOR REISHI Network Marketing’e , başlangıcından bugüne inancını koruyup üreten distribütör ailemize teşekkür ederiz. Nice dünya rekorlarında buluşmak üzere “ , dedi.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster