reklam
Ana Sayfa Gündem 28 Haziran 2015 2856 Görüntüleme

112 Personeline Saldırı

112 Personeline Saldırı

112 Sağlık ekibine polis tarafından saldırı yapıldığı iddia edildi.

Edinilen bilgiye göre 24.06.2015 tarihinde Anamur 112’de nöbetçi olan sağlık personeli F.A hasta nakli sırasında Anamur Devlet Hastanesi acil girişinde hasta indirmek için ayrılan alanda bulunan araçların kaldırılmasını istemiş.

Aracın sivil polislere ait olduğu ve araçta görevli polis memurları O.C ve A.Ö tarafından itilerek “ “ Sen kendini ne sanıyorsun , bizimle böyle konuşamazsın “gibi sözlerle fiziksel şiddete maruz kaldığı bildirilmiştir.

Olayla ilgili bir açıklama yapan tekeli 112 ekibi ; “Fedakarca görevlerini yapan ve tek derdi insanlarımızın hayatını kurtarmak olan meslektaşlarımıza yapılan bu sözlü şiddete “yeter artık diyor ve kınıyoruz” . Tekeli 112 ekibi olarak Anamur 112 ekibinde görevli olan arkadaşımız  F.A’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bu tür olayların bir daha yaşanmamasını temenni ederiz “ dediler.

Konuyu sosyal medya üzerinden takip eden Mersin Valisi sayın Özdemir Çakacak’ ın konunun araştırılması için Anamur Kaymakamı sayın Cengiz Cantürk’ e  talimat verdiği gelen bilgiler arasında.

Tekeli ajans

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster