reklam
Ana Sayfa Gündem 27 Haziran 2016 2102 Görüntüleme

Anamur’da Köy Yollarına Sıcak Asfalt

Anamur’da Köy Yollarına Sıcak Asfalt

Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Anamur Belediyesi İşbirliğiyle Alataş ve Karadere mahallelerinde sıcak asfalt çalışmasına başlandı.

Alataş ve Karadere Mahallelerinde başlatılan altyapı-zemin hazırlığı çalışmaların ardından 27.06.2016 Pazartesi günü sabah saatlerinde Sıcak Asfalt dökümüne başlandı. Yaklaşık 20 iş makinası-kamyon ile sürdürülen çalışmalara 40’ı aşkın personel katıldı. Sabah saatlerinde Alataş Köy Kahvesi önünden başlayan çalışmalar Alataş ve Karadere istikametinde sürerken Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Mersin Büyükşehir Belediyesi Anamur Koordinasyon Müdürü Muzaffer Akbacı,Fen İşlerinden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Ali Sarıca ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Rıza Kibrit ile yerinde inceledi. Başkan Türe ve beraberindekileri mahalle muhtarları Soner Öz ve Hayri Deniz karşıladı. Başkan Türe’den Alataş okul önünün de sıcak asfaltla kaplanmasını talep eden muhtar Hayri Deniz’e Başkan Türe yapalım diyerek karşılık verdi.

Mahalle Muhtarları çalışmalar dolayısıyla Başkan Türe’ye ve Başkan Türe aracılığıyla Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a teşekkür etti.

Sıcak asfalt dökümünü gerçekleştiren işçilere kolaylıklar dileyen Başkan Mehmet Türe planlamalar kapsamında 1-2 ay içerisinde 20 km daha sıcak asfalt çalışması gerçekleştirileceğini, çalışmaların Yeni Çevre Yolu, Ören, iskele, Yalıevleri ve Sanayi-İskele arasında devam edeceğini belirtti.

köy asfalt1

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster