reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem, video galeri 5.06.2021 329 Görüntüleme

Anamur Tapu Müdürlüğünde Yoğunluk Zirve Yaptı !

Abdullah UYSAL / anamur postası

Yaklaşık 16 ay önce Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıktığı iddia edilen , dünyada 3 milyon 710 bin , ülkemizde ise yaklaşık 48 bin kişinin hayatını kaybettiği koronavirüs ( COVID-19 ) salgınının ardından 1 haziranda başlayan kademeli normalleşme ile birlikte tüm resmi kurumlar olduğu gibi tapu daireleri de yoğunluktan nasibini alıyor.

Geçtiğimiz yıllara oranla bu yıl  en az üç kat fazla bir yoğunluk yaşanan Anamur Tapu Müdürlüğünde  , tüm personelin canla başla mücadelesine  hatta mesai saati gözetmeksizin çalışmasına rağmen maske, mesafe kurallarına uymak neredeyse imkansız hale geliyor.

Tüm bu yaşananlar aklımıza bundan altı ay önceki , Anamur Tapu Müdürlüğünde çalışan  9 personelin koronavirüs nedeni karantinaya alındığı günleri hatırlatıyor.

Tüm resmi kurumlarda olduğu gibi , Tapu Müdürlüklerinde de kademeli normalleşme sonucu yoğunluğun daha da arttığı bu günlerde tüm bu sıkıntıları tekrar yaşamamak için , vatandaşlarımızın da hem kendi sağlıkları hem de çalışan personelin sağlığı açısından  maske-mesafe ve temizlik kurallarına ve uyarılarına uymaları menfaatlerine olacaktır.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil