reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 23 Nisan 2015 2752 Görüntüleme

ANAMUR BAL’LANSIN

ANAMUR BAL’LANSIN

Anamur Belediyespor ile Toroslar Belediyespor cumartesi günü sast 15:00’de Tarsus Şehir Stadında BALL Ligine çıkma mücadelesi verecek.
Tek maç ve galip gelen takımın Bal ligine çıkacağı , Anamur Belediyespor – Toroslar Belediyespor müsabakası tarafsız bir sahada oynanacak.
Anamur Spor Yönetim Kurulu Üyesi, kulüp müdürü ve aynı zamanda Şimşekler Gurubunun Reis’i olan Özgür BEREÇ yaptığı açıklamada , “ Haydi Anamur yediden yetmişe , sağcısı solcusu , yaşlısı genci , kadını erkeği kim Anamurlu ise kim Anamur’dan ekmek yiyorsa cumartesi günü Tarsus şehir stadındaki Toroslarla oynayacağımız şampiyonluk maçına bekliyoruz . Bu son ve kader maçı artık kimse bahane üretmesin herkes elini taşın altına koyacak ve o maça gelecek .Haydi arkadaş sıra Şehri müdafaa zamanı kalbinde Anamurspor sevgisi taşıyan herkes bu maça gelecek başka yolu yok bunun .Biz hocamıza ve aslan yürekli futbolcularımıza sonsuz güveniyoruz. İnancımız tam , o kupa buraya gelecek. Ey büyük Allah’ım bu kadar emek verildi ter akıtıldı zorluk çekildi bizi mahcup etme Yarabbim . Amin.
Tarsus’a gitmek isteyenler için , Toplanma yeri cumartesi saat 09;00 da emniyet üstü Şato Kafe’dir . Ücretsiz gidilecek olan maçta ayrıca kumanyada verilecektir.Bize düşen takımımızı desteklemek.Tüm spor severleri bekliyoruz “ dedi.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster