reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 2 Temmuz 2015 2998 Görüntüleme

ANAMUR SPOR’DA HEDEF 3. LİG

ANAMUR SPOR’DA HEDEF 3. LİG

Anamur Belediyespor Anamur Belediye Başkanı ve Anamur Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Türe, Anamur Belediyesporlu Yöneticiler, Teknik Direktör Gürsoy Turan, yeni sezon transferleri ve Basın mensuplarının katıldığı Yalçınkayalar Otel&Restauranttaki yemekte bir araya geldi.

Takıma yeni transfer olan futbolcularla tanışma yemeği olarak düzenlenen programda İftar sonrası ilk olarak yeni oluşturulan Yönetim kurulu tanıtıldı.  Yemeğe katılan futbolcuların isimleri okunurken futbolcuların geldikleri takımların bilgisi verildi.

Anamur Belediye Başkanı ve Anamur Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Türe yaptığı konuşmada Anamur Belediyespor’un mazisinden bahsetti. Futbolculara Türkiye Rekoru kırmış bir takıma hoşgeldiniz, sizlerden başarı bekliyoruz diyen Başkan Türe çok farklı bir seyirci ile karşılaşacaksınız, galibiyet halinde stad tıklım tıklım olacak, mağlubiyet halinde ise stadda kimseyi göremeyebilirsiniz, onun için daima başarılı olmak zorundayız dedi ve Anamurluların yakalanan başarı ile takımına sahip çıkacağını kaydetti. Başkan Mehmet Türe Anamur Belediyespor’un tesisleşme sürecini de anlatırken Sosyal Tesis’in Anamur Belediyespor’un giderlerini karşılayan büyük bir kaynak olduğunu, kısa süre sonra 3-4 katlı yeni bir butik oteli de Anamur Belediyespor’a kazandırmayı planladıklarını kaydetti.

Önceki yıllarda olduğu gibi deplasman maçlarının tamamına katılmayı planladığını belirten Başkan Mehmet Türe konuşmasının sonunda Anamur Belediyespor ailesine hoşgeldiniz diyerek futbolcuları tebrik etti. Başkan Mehmet Türe Anamur Belediyespor’u kamuoyuna duyuran, halkı Anamur Belediyespor ile ilgili bilgilendiren basın mensuplarına da ayrı ayrı teşekkür ettiğini belirtti.

Transfer Komitesi Başkanı Abdulnasır Aydın konuşmasında iyi bir yönetim, iyi bir kadro ve inanarak başarının kaçınılmaz olacağını belirtti.

Transfer Komitesi Üyesi Ahmet Türe de futbolcuları Anamur Belediyespor tercihleri dolayısıyla tebrik etti.

Anamur Belediyespor’u Bal Ligi’ne taşıyan başarılı Teknik Direktör Gürsoy Turan konuşmasında Futbolcu takıma getirilirken her yönüyle araştırılır, azmi, fiziği, başarısı, özel hayatı.. Amaben bu yıl ilk kez bir olaya şahit oldum. Bu yıl ilk kez ben geleceği takımın teknik direktörünün nasıl bir yapıda olduğunu araştıran futbolcu gördüm, bu da beni oldukça memnun etti. Güzel bir kadro kurduk, 5 futbolcu daha gelecek, öncelikle Başkanımız Sayın Mehmet Türe’ye teşekkür ediyorum, ne istediysek tamam dedi, başarı için gereken herşey mevcut. Dedi.

Transfer sözleşmesini imzalayarak Anamur Belediyespor’un Yeşil Beyazlı Forması ile bu sezon liglerde ter dökecek yeni oyuncular ise;

Edim Demir-Körfez iskenderunspor (Uşakspor ve Boluspor’da Oynadı)

Uğur Gezer-Kilis Belediye Spor (Kilis Belediyespor’da Oynadı)

Mehmet Ünal-Toroslar Belediyespor (Toroslar Belediyespor’da Oynadı)

Utku Demirel-Van Belediyespor (Trabzonspor, 1461 Trabzon ve Kahramanmaraş Spor’da Oynadı)

Metin Telle-Bodrum Belediyespor (Bursaspor’da Oynadı)

Salih Topyay-İzmir Atillaspor (Sakaryaspor, Adapazarıspor, Bingöl Belediyespor’da Oynadı)

Aytaç Sorunoğlu-Bartın Belediyespor (Anamurspor’da Oynadı)

Emrah Sunay-Maltepespor (Afyonkarahisar’da Oynadı)

Sami Serdar Yılmaz-Çarşambaspor (İstanbulspor, Sandıklıspor, Adıyamanspor’da Oynadı)

Yemeğin ardından çay sohbeti yapıldı.

anamur spor4 anamur spor3 anamur spor2 anamur spor1

 

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster