reklam
Ana Sayfa Eğitim, Gündem 23 Kasım 2018 2007 Görüntüleme

Anamur İHL’den Muhteşem Mevlid-i Nebi Programı

Anamur İHL’den Muhteşem Mevlid-i Nebi Programı

Anamur İstanbul Borsası Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu Mevlid-i Nebi programı,tek kelime ile muhteşemdi.

Anamur İstanbul Borsası Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin ,  İnsanlığın kurtuluşu için gönderilen Hz. Muhammed ( SAV ) efendimizin 571 yılında Rebiülevvel ayının 12. Günü dünyaya teşrif etmesi neticesinde bütün Müslümanlar tarafından kutlanan Mevlid Kandili programı Yıldız  Belediye Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Program kapsamında ilk önce bahçede öğrenci,öğretmen,veli ve misafirlere etli pilav ikramında bulunuldu. Saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunmasının ardından, eğitimci yazar Duran Çetin’in konuşmacı olarak katıldığı programa geçildi. Çok sayıda davetli ve velinin katıldığı muhteşem programın sunuculuğunu da okul öğrencileri yaptı.

Öğrenciler muhteşem gecede  sunduğu  ilahi, şiir, semazen ,tiyatro gibi çalışmalarla uzun süre alkışlanırken, zaman zamanda duygu dolu anlar yaşattı.

Okul Müdürü Nadi Öztürk’ün tüm öğrenci, öğretmen ve misafirlere yaptığı teşekkür konuşmasının ardından program sona erdi.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster